Jij bent een man die een discrete relatie zoekt, voor jou is dat heel belangrijk. Je hebt thuis gewoon je relatie, maar je mist seks. Je zoekt een seks buddy. Voor liefst meer dan 1 X.
Waar jij mij echt blij mee kan maken is wanneer ik thuis kom en jij staat in de keuken (ik sta zelf namelijk voor mijn werk de hele tijd in de keuken) ! Het hoeft geen 3 gangen menu te zijn een lekker broodje hamburger is ook goed. Het idee dat iemand voor mij wilt zorgen maakt mij gelukkig.
Je bent een man die weet hoe hij mij moet waarderen en jij geeft me het gevoel dat ik belangrijk voor jou ben. Heb je zelf geen relatie en heb je alle tijd en aandacht voor mij?
Ik zoek een heerlijke man die net zo van seks houdt als ik. Het tijdstip van de dag maakt niet uit en de hoeveelheid seks ook niet zolang je maar lekker diep in mijn kutje klaarkomt. Maar je moet ook zeker mijn andere gaatjes niet vergeten. En misschien heb je zelf ook nog wel een wens waar wij samen aan kunnen
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Margreet196209, 55 jaar · Heerlen
jij bent een leuke zeer geile man,met echt een grote of extreem dikke paal,die mij regelmatig wil bezoeken om goed te bevredigen.Leeftijd
HaaydnXxX, 56 jaar · Amersfoort
Ik ben op zoek naar een metgezel / vriend. Iemand om van te houden en iemand om van me terug te houden. Iemand om mee te praten.
HotelBezoekje, 58 jaar · Abcoude
Ik denk dat ik mannen aardig wat kan leren. ik ben slank en ik beschik over een mooie volle cup. Ik heb veel ervaring, maar ik
Megalie19610706, 56 jaar · Krimpen aan de Lek
je bent doel bewust rustig en charmant? je houd zowel van samen als ook wel alleen dingen doen, en kan bij tijd en wijlen ook