Een echte man die van het leven geniet,dat is waar ik naar op zoek ben. Een man die weet wat een vrouw geweldig vind en daar op in speelt. Ik denk dat we elkaar veel te bieden hebben als we willen. Jij ook?
Kaat1962, 55 jaar · Borgloon
♥ Vlaams-Limburg
Volgt
Femke600825, 57 jaar · Genk
♥ Vlaams-Limburg ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Een man die geduldig genoeg is om mij naar hem toe te laten groeien, die niet alles ineens wilt maar het stap voor stap doet. Humor is belangrijk maar je kunt niet alles weg lachen, je kunt ook een serieus gesprek aan gaan. Reislustig zijn is een pluspunt.
Zin in een verzetje gewoon ergens even tussendoor of samen gewoon even een weekendje weg. Veel kan geregeld worden al moet het goed gepland. Ben ik veeleisend nee wel vind ik het belangrijk dat wij samen kunnen lachen, dat je verzorgd ben en een stout randje bezit. Is dat oké?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Johanna1005, 57 jaar · Wilrijk
Een vaste relatie is niet wat ik op dit moment zoek, maar een beetje intimiteit die ik kan gebruiken. Dus ik ben op zoek naar
19Miia61, 56 jaar · Kalken
Ik hou van echte heren, die graag deuren voor me opent of me helpt als ik iets zwaars thuis of op straat moet dragen.
KnuffieKitten, 55 jaar · Mechelen
Mijn doel? Mijzelf een leuke tijd bezorgen, Een leuke man leren kennen, die open staat, leuk vind om te discusseren, uit eten
HetemilfKyra, 59 jaar · Nagele
Je bent jong en je wilt echt bewust een oudere vrouw. Ervaring heb je genoeg of je wil van mij dingen leren andersom kan ook want
Katlene, 56 jaar · Antwerpen
Leuke spontane man die vooral van genieten houdt.
Loose, 55 jaar · Steendam
Ik ben op zoek naar een leuke en ruimdenkende man en vrouw. Liefst in de omgeving van Groningen, maar daarbuiten is ook haalbaar.