Je bent een man die weet hoe hij mij moet waarderen en jij geeft me het gevoel dat ik belangrijk voor jou ben. Heb je zelf geen relatie en heb je alle tijd en aandacht voor mij?
U bent teder, taboeloos, niet te jong, en vindt het net als ik erg prettig om ergens wat te gaan eten om als de klik er is vervolgens van elkaar te gaan genieten.
Ulricjke, 57 jaar · Genk
♥ Vlaams-Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Ik kan intens genieten van een man die zowel actie durft te ondernemen als die zich ook over durft te geven aan een vrouw. Ben je niet bang om bijv. geblinddoekt te worden om vervolgens een body 2 body massage, orale massage of .... te ondergaan? Dan zou ik zeker niet te lang wachten om mij te benaderen. Verzorging
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jerona, 58 jaar · Almere
Een man rond de 60. Lief, betrouwbaar, vader, boer kortom een gezellige man
GetYouAlone, 57 jaar · Ermelo
Een leuke man die voor leuke dingen openstaat, trouw is, een vrouw graag kan zien en ook wel van humor houdt.
Lean-x-na, 56 jaar · Almelo
Je moet iemand zijn die ook op zoek is naar iemand om van te houden of zoiets. Je zou een aardige vent moeten zijn.
Joesa51, 55 jaar · Rotterdam
ik zoek iemand die het geen bewaar vindt dat ik gezet ben. en ook van gezelligheid hou
RitaOlsen, 55 jaar · Garsthuizen
Trefwoorden: leuk uitziend en gekleed, beetje stoer maar wel zachtaardig, gezelschapsmens, leuke dingen ondernemen,
Lndynn , 57 jaar · Kwintsheul
Mensen die altijd een goede en positieve kijk hebben. Mensen die graag een heel interessant leven hebben. En dat niet alleen