Je bent een man die weet hoe hij mij moet waarderen en jij geeft me het gevoel dat ik belangrijk voor jou ben. Heb je zelf geen relatie en heb je alle tijd en aandacht voor mij?
Vind je het idee van een hapje en een drankje ook goed of zie jij het de eerste keer wel anders? Ik sta open voor veel dus ik hoor graag je mening.
SnelleVlinder, 56 jaar · Hasselt
♥ Vlaams-Limburg ♥ Blond haar ♥ Groene ogen
Een dominante man die weet wat hij wil en intelligent en gevoelig is.
Ulricjke, 57 jaar · Genk
♥ Vlaams-Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Ik kan intens genieten van een man die zowel actie durft te ondernemen als die zich ook over durft te geven aan een vrouw. Ben je niet bang om bijv. geblinddoekt te worden om vervolgens een body 2 body massage, orale massage of .... te ondergaan? Dan zou ik zeker niet te lang wachten om mij te benaderen. Verzorging
Als je van kinderen houdt, dan zijn we bedoeld om samen te zijn. Een vriend of meer dan vrienden die ik tot het einde van mijn leven kan doorbrengen. En er zijn een heleboel dingen waar we het over eens zullen zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Loose, 55 jaar · Steendam
Ik ben op zoek naar een leuke en ruimdenkende man en vrouw. Liefst in de omgeving van Groningen, maar daarbuiten is ook haalbaar.
Addilynn X, 56 jaar · Drouwenermond
Ik ben op zoek naar een man die vrijgezel is, jouw leeftijd doet er niet echt toe en ik heb geen bepaald type man waar ik voor val.
FrancineCrux, 59 jaar · Sint-Joris-Winge
Ben jij degene die de vlinders in mijn buik doet voelen?
Djali, 58 jaar · Alphen aan den Rijn
Jij hebt wel interesse voor een andere cultuur en je houdt van lekker eten.Je bent ook heel grappig.
MmmJaHoor, 59 jaar · Schiermonnikoog
Zoek een lief s*x maatje van rond mijn leeftijd met wie ik ook af en toe gezellig een avondje uit eten kan gaan of zo.
Carlijnxxxx60, 57 jaar · Zwanenburg
Jij hebt geen problemen met mijn leeftijd in het algemeen, en je wilt wel een seksmaatje vinden hier via deze site. Verder