Als jij echt serieus bent om met mij eventueel een relatie aan te gaan, bericht me dan hier. Laten we het eens gaan hebben over jouw diepste verlangens! Ik zal hier op je wachten. Ik ben er in ieder geval klaar voor om jou alles te geven!
Ik zoek een heerlijke man die net zo van seks houdt als ik. Het tijdstip van de dag maakt niet uit en de hoeveelheid seks ook niet zolang je maar lekker diep in mijn kutje klaarkomt. Maar je moet ook zeker mijn andere gaatjes niet vergeten. En misschien heb je zelf ook nog wel een wens waar wij samen aan kunnen
Zelfs als ik oud ben, hou ik ervan om te blijven groeien en leren. Ik wil een leven hebben buiten familie en werk. Het zal geweldig zijn als mijn sociale leven een mix is ??van familie-evenementen en kennissen uit werk of andere clubs die ik vrienden kan noemen.
Ik ben op zoek naar iemand die, net als ik zelf, leuke dingen wil doen. Iemand die niet de hele dag thuis wil zitten maar er een leuke dag van wil maken. Samen lekker kletsen en dineren terwijl we genieten van een goed glas wijn. Laat me weten hoe jij hier in staat.
Je kunt een intelligent gesprek voeren met deze oude dame. Je kunt iets anders bedenken dan 'hey', 'hallo daar,' ik hou niet van een saaie man. Ik voel me meestal slaperig als iemand saai is om tegen me te praten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Dinie59, 58 jaar · Borgerhout
Jij bent ongeveer mijn leeftijd of ouder en goed ter been. Je bent geen zeurpiet. Hebt een vlotte babbel en kan gezellig over
Steffi1961, 55 jaar · Hengelo
Ik zou graag eens willen daten met een spontane gezellige jongen tussen de 20/65 jaar. Gewoon leuke dingen doen gezellig
HereIsTina, 58 jaar · Hoogezand
Ik zoek een man die die zich conditioneel goed gedraagt en wie nog steeds samen is of in een relatie, lijkt me verschrikkelijk.
Gl0R14, 55 jaar · Almere
Ik hou ervan om te gaan wandelen of uit eten te gaan. Beide ideetjes vind ik geweldig en maken me blij. We moeten elkaar gelukkig
Lettelbert, 56 jaar · Groningen
Je zit ook vol passie voor het leven, geniet van de kleine dingen hierin en gaat ervoor als je hebt besloten dat je het wilt.
Lean-x-na, 56 jaar · Almelo
Je moet iemand zijn die ook op zoek is naar iemand om van te houden of zoiets. Je zou een aardige vent moeten zijn.