Ik ben opzoek naar iets wat echt is, een man die lief voor me is, en mij behandeld zo als het hoort. Ik hou er niet van als mannen niet serieus zijn en daar zal ik dan ook niet aan mee doen.
Een echte man die van het leven geniet,dat is waar ik naar op zoek ben. Een man die weet wat een vrouw geweldig vind en daar op in speelt. Ik denk dat we elkaar veel te bieden hebben als we willen. Jij ook?
Ik zoek een heerlijke man die net zo van seks houdt als ik. Het tijdstip van de dag maakt niet uit en de hoeveelheid seks ook niet zolang je maar lekker diep in mijn kutje klaarkomt. Maar je moet ook zeker mijn andere gaatjes niet vergeten. En misschien heb je zelf ook nog wel een wens waar wij samen aan kunnen
Beauty catches the attention but Character catches the heart Waar is hij? De man zichzelf goed verzorgd, zelfrespect heeft, sportief is en terug gelukkig wil zijn.