Waar jij mij echt blij mee kan maken is wanneer ik thuis kom en jij staat in de keuken (ik sta zelf namelijk voor mijn werk de hele tijd in de keuken) ! Het hoeft geen 3 gangen menu te zijn een lekker broodje hamburger is ook goed. Het idee dat iemand voor mij wilt zorgen maakt mij gelukkig.
Je wilt geen spelletjes spelen en je bent hier om een ??serieuze partner te vinden. We moeten samenkomen om te bespreken wat het zou betekenen. Maar je moet openstaan ??voor serieuze dingen.
Ben je bereid om een metgezel voor mij te zijn? Waar zoek jij naar hier? Ik ben helemaal klaar voor jou? Ben jij ook klaar voor mij? Vertel me maar wat je van me wilt.
U bent teder, taboeloos, niet te jong, en vindt het net als ik erg prettig om ergens wat te gaan eten om als de klik er is vervolgens van elkaar te gaan genieten.
Het lijkt me leuk om iemand te ontmoeten die net als ik positief in het leven staat. Sinds ik prachtige reizen heb gemaakt door Vietnam en Thailand, wil ik zeker nog meer van de wereld zien. Ben je nieuwsgierig, stuur dan een leuk berichtje.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mayyaah, 59 jaar · Kuinre
Jij bent eerlijk en als je iets niet leuk zou vinden zou je me dat gewoon vertellen. Het is niet de bedoeling dat je de hele tijd
Mauraxx, 59 jaar · Alphen aan den Rijn
Ik hou ervan om een ??man te hebben en ook tijd met hem door te brengen. Dat is zo'n goed gevoel. Alleen is zo alleen en ik denk
Tantelena, 58 jaar · Amsterdam
Iedereen is welkom bij mij.
Elsemieke1959, 58 jaar · Dwingeloo
Van jou hoor ik het ook graag
Trudyl0ve, 55 jaar · Erpe-Mere
Als de slaap heerlijk is, stel je dan een man voor die bij mij slaapt.Ik vraag geen bepaald type of een perfect iemand. Ik wil