Het lijkt me leuk om iemand te ontmoeten die net als ik positief in het leven staat. Sinds ik prachtige reizen heb gemaakt door Vietnam en Thailand, wil ik zeker nog meer van de wereld zien. Ben je nieuwsgierig, stuur dan een leuk berichtje.
Als je van kinderen houdt, dan zijn we bedoeld om samen te zijn. Een vriend of meer dan vrienden die ik tot het einde van mijn leven kan doorbrengen. En er zijn een heleboel dingen waar we het over eens zullen zijn.
Waar jij mij echt blij mee kan maken is wanneer ik thuis kom en jij staat in de keuken (ik sta zelf namelijk voor mijn werk de hele tijd in de keuken) ! Het hoeft geen 3 gangen menu te zijn een lekker broodje hamburger is ook goed. Het idee dat iemand voor mij wilt zorgen maakt mij gelukkig.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Blondejosje, 56 jaar · Leeuwarden
Ik zoek een leuke man met wie ik heerlijk kan vrijen en knuffelen. In het verleden ging ik wel eens met mijn ex naar een parenclub.
Hellevoetse60, 57 jaar · Hellevoetsluis
Een lieve leuke gezellige man die van humor houdt
Fleurbol, 55 jaar · Klaaswaal
Zoek een hele lieve man Die echt voor mijn gaat .....!!!!!!!Lief betrouwbaar aardig Niet vreemdgaat Eerlijk zijn
Antonianatuur, 59 jaar · Hoofddorp
Ik zoek een eerlijke en betrouwbare persoon, iemand die mij gezelschap kan houden tijdens de eenzame momenten en wie weet
Bri9it, 55 jaar · Baars
Man die graag een film met mij zou willen kijken en bij mij kan eten voor lunch of diner. Een man die kan genieten van bij mij te
NietSchrikken, 57 jaar · Koningsbosch
Leuke man die het ziet zitten om met een gehuwde dame een discrete affaire te beginnen.