Ik wil het graag samen gezellig hebben, iemand om tegenaan te kruipen, mee te kletsen, leuke dingen te doen en veel meer. Eigenlijk een maatje, een vriend, niet direct om een vaste relatie mee te beginnen.
Als je goed in bed bent, dan zal ik dat waarderen. Ik zal er alles voor doen om mijn partner een geile tijd te bezorgen. Je zult niet teleurgesteld zijn in mij. Laten we deze droom werkelijkheid voor ons maken, zodat we goed voor elkaar kunnen zijn.
Je kunt een intelligent gesprek voeren met deze oude dame. Je kunt iets anders bedenken dan 'hey', 'hallo daar,' ik hou niet van een saaie man. Ik voel me meestal slaperig als iemand saai is om tegen me te praten.
Femke600825, 57 jaar · Genk
♥ Vlaams-Limburg ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Een man die geduldig genoeg is om mij naar hem toe te laten groeien, die niet alles ineens wilt maar het stap voor stap doet. Humor is belangrijk maar je kunt niet alles weg lachen, je kunt ook een serieus gesprek aan gaan. Reislustig zijn is een pluspunt.
Zelfs als ik oud ben, hou ik ervan om te blijven groeien en leren. Ik wil een leven hebben buiten familie en werk. Het zal geweldig zijn als mijn sociale leven een mix is ??van familie-evenementen en kennissen uit werk of andere clubs die ik vrienden kan noemen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Dametje195912, 57 jaar · Kornhorn
Ik zoek een leuke man om gezellige en leuke dingen mee te ondernemen. Geen man die dagelijks naar de kroeg gaat. Een man die
Lekkerinmnvel, 58 jaar · Dordrecht
Hoe sta jij in het leven? vrij en open? ben jij opzoek naar een date of een vaste relatie? Ik zou alles van je willen weten als
Openmin19590812, 58 jaar · Almere Haven
Ik zoek een maatje om leuke dingen mee te kunnen gaan doen ter afleiding.
Lorenaaatje, 57 jaar · Roeselare
goed en goedgeluimd met positieve instelling in het leven staand. mooi om naar te kijken en trots om mee over straat te lopen
GrrretaV, 55 jaar · Slenaken
Een man met wie ik kan zijn met een aantal goede tijden om wat stress in mij los te laten en ook van mezelf te genieten. Een man