U bent teder, taboeloos, niet te jong, en vindt het net als ik erg prettig om ergens wat te gaan eten om als de klik er is vervolgens van elkaar te gaan genieten.
Ook deze rijpe vrouwen uit Vlaams-Limburg zijn nog op zoek naar sex
Femke600825, 57 jaar · Genk
♥ Vlaams-Limburg ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Een man die geduldig genoeg is om mij naar hem toe te laten groeien, die niet alles ineens wilt maar het stap voor stap doet. Humor is belangrijk maar je kunt niet alles weg lachen, je kunt ook een serieus gesprek aan gaan. Reislustig zijn is een pluspunt.
Je bent een man die weet hoe hij mij moet waarderen en jij geeft me het gevoel dat ik belangrijk voor jou ben. Heb je zelf geen relatie en heb je alle tijd en aandacht voor mij?
Ik zoek een heerlijke man die net zo van seks houdt als ik. Het tijdstip van de dag maakt niet uit en de hoeveelheid seks ook niet zolang je maar lekker diep in mijn kutje klaarkomt. Maar je moet ook zeker mijn andere gaatjes niet vergeten. En misschien heb je zelf ook nog wel een wens waar wij samen aan kunnen