Ik kan intens genieten van een man die zowel actie durft te ondernemen als die zich ook over durft te geven aan een vrouw. Ben je niet bang om bijv. geblinddoekt te worden om vervolgens een body 2 body massage, orale massage of .... te ondergaan? Dan zou ik zeker niet te lang wachten om mij te benaderen. Verzorging en hygiene is voor mij heel belangrijk en verwacht ik ook wel.
Een partner vinden met wie ik oud kan worden en een gezellige tijd kan hebben. Dat is het voornaamste in mijn ogen voor nu. Dus ik wil ons die kans geven en laat het niet graag onbenut voorbij gaan. Hoe denk jij daar dan over?
Zin in een verzetje gewoon ergens even tussendoor of samen gewoon even een weekendje weg. Veel kan geregeld worden al moet het goed gepland. Ben ik veeleisend nee wel vind ik het belangrijk dat wij samen kunnen lachen, dat je verzorgd ben en een stout randje bezit. Is dat oké?
Femke600825, 57 jaar · Genk
♥ Vlaams-Limburg ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Een man die geduldig genoeg is om mij naar hem toe te laten groeien, die niet alles ineens wilt maar het stap voor stap doet. Humor is belangrijk maar je kunt niet alles weg lachen, je kunt ook een serieus gesprek aan gaan. Reislustig zijn is een pluspunt.
U bent teder, taboeloos, niet te jong, en vindt het net als ik erg prettig om ergens wat te gaan eten om als de klik er is vervolgens van elkaar te gaan genieten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
ScarlettSmiile, 57 jaar · Arnhem
Ik ben aan een vriendelijk persoon hier die schoon, oprecht en eerlijk is. Ook moet hij discreet zijn omdat ik geen complicaties
Veen, 57 jaar · Rotterdam
Ik ben op zoek naar een man , die mijn body wil zijn. . Die tenminste MBO /HBO geschoold is .Iem. die niet narrowmindend is. Waarmee
19Miia61, 56 jaar · Kalken
Ik hou van echte heren, die graag deuren voor me opent of me helpt als ik iets zwaars thuis of op straat moet dragen.
Hanna4U, 58 jaar · Leuvenheim
Ik wil een goede sekspartner hebben en dat is precies wat ik het leukst vind. Doen wat we willen en ervoor gaan. Wat denk je ook?
EvelineXX, 55 jaar · Ermelo
Jij zou wel een beetje intelligent moeten zijn, lief en ook een beetje een rokkenjager. Maar wel alléén met
Love-Bobbie, 55 jaar · Wilrijk
Als je op zoek bent naar een seksmaatje, dan ben ik er gewoon voor je. Laten we niet te veel tijd verspillen en laten we dit werkelijkheid