De man die ik zoek is een man die precies weet hoe hij een vrouw als ik moet behandelen. Je neemt je tijd en je zult er alles aan doen om me een goede tijd te geven, je krijgt er natuurlijk veel voor terug, als je wilt weten wat ik wil doen, laat het me weten.
Een zelfde ingesteldheid als mij, de ervaring heeft me geleerd dat dat nog altijd het beste werkt. Anders ga je je toch maar ergeren aan elkaar.
Femke600825, 57 jaar · Genk
♥ Vlaams-Limburg ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Een man die geduldig genoeg is om mij naar hem toe te laten groeien, die niet alles ineens wilt maar het stap voor stap doet. Humor is belangrijk maar je kunt niet alles weg lachen, je kunt ook een serieus gesprek aan gaan. Reislustig zijn is een pluspunt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Love-Arwen, 56 jaar · Ruinen
Als je me de dingen kunt geven die ik wil en nodig heb, ben ik er vrij zeker van dat dit goed voor ons beiden zal zijn. Laten we ervoor
MamaLeoni, 59 jaar · Aalst
Je houd van volle dames, je kan een beetje overal over mee kletsen en je houd er van als het gezin voltallig aan tafel zit om te
NietSchrikken, 57 jaar · Koningsbosch
Leuke man die het ziet zitten om met een gehuwde dame een discrete affaire te beginnen.
Maria57Single, 58 jaar · Maastricht-Airport
eerlijk respect
Carlaatje, 55 jaar · Aalsmeer
Ik zoek een leuke en lieve alleenstaande man, ik ben op zoek naar een serieuze relatie en geen buitenechtelijke affaires.
Addilynn X, 56 jaar · Drouwenermond
Ik ben op zoek naar een man die vrijgezel is, jouw leeftijd doet er niet echt toe en ik heb geen bepaald type man waar ik voor val.