Zin in een verzetje gewoon ergens even tussendoor of samen gewoon even een weekendje weg. Veel kan geregeld worden al moet het goed gepland. Ben ik veeleisend nee wel vind ik het belangrijk dat wij samen kunnen lachen, dat je verzorgd ben en een stout randje bezit. Is dat oké?
Ik wil graag een man voor mezelf die ook net zo stout is als ik ben. Ik wil uitvinden of wij dat voor elkaar kunnen zijn. Ik wil het doen en seks hebben, dat staat vast. We moeten elkaar goed aanpakken en geven waar we naar verlangen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ingrid57, 59 jaar · Schiedam
Ben op zoek naar een gezellige man .
Dametje195912, 57 jaar · Kornhorn
Ik zoek een leuke man om gezellige en leuke dingen mee te ondernemen. Geen man die dagelijks naar de kroeg gaat. Een man die
Roosje23, 55 jaar · Den Haag
Volgt
Enthousia590508, 58 jaar · Rotterdam
Mannen met klasse, manieren en een baan. Graag mannen die de waarde van een vrouw kennen en meer dan alleen seks willen van