U bent een levensgenieter en houd van gezelligheid. Een heerlijke vriendschap op te bouwen met deze vrolijke dame. U het niet erg vind te gaan starten met mailcorrespondentie
Hoe zou je het vinden om met mij in contact te komen en het super gezellig te hebben en fijne gesprekken te voeren zodat we elkaar leren kennen en wie weet wel een leuke date hebben? Klinkt niet verkeerd toch?
Jij herkent mijn verhaaltje en hebt ook wel die behoefte. Jij bent een kerel die erg verlangt naar seks vol passie en enthousiasme. Schoon en net vind ik belangrijk, leeftijd of afstand totaal niet.
Gewoon een lekkere vent die weet hoe en wat een vrouw nodig heeft en haar kan laten genieten? Maar wat wel van belang is dat het discreet moet gebeuren, maar misschien is dat bij jou het zelfde?