Wil jij ook kijken wat er kan gaan gebeuren als wij samen zijn? Ik vind dit heel spannend en denk dat er een grote kans bestaat dat er iets heel moois uit komt.
Hoe zou je het vinden om met mij in contact te komen en het super gezellig te hebben en fijne gesprekken te voeren zodat we elkaar leren kennen en wie weet wel een leuke date hebben? Klinkt niet verkeerd toch?
Misschien vind jij het ook wel leuk met een single dame als ik in contact te komen, heb je wat mooie verhalen te vertellen en zou je met mij in mail contact willen komen.
Ik zoek een man die eervol is, tradities respecteert en waarbij ik mezelf kan zijn en ook een gesprek mee kan hebben op redelijk niveau voor een serieuze relatie.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MariannedeB, 65 jaar · Goetsenhoven
Wat ik heel graag zou willen : een boeiende, zorgzame en trouwe partner met wie ik dit kan delen.
Goudsbelegen, 67 jaar · Gouda
Aquaviva, 65 jaar · Waarmaarde
Je bent gezellig en verleend graag hulp. Als je weet wat ik bedoel.
Droepie86, 67 jaar · s-Hertogenbosch
Lastig om dat in te vullen. Ik zou zeggen, aardig lief en een leuke lach en alleenstaand.
Kipnugget, 69 jaar · Sint-Niklaas
Mocht jij je in dezelfde situatie als mij bevinden of zit je in een scheiding en heb je behoefte aan wat gezelschap? Laten we
BenenWijd52, 65 jaar · Kortrijk-Dutsel
Gewoon geil en weet een vrouw dat te geven waar ze naar verlangd en je hebt er geen probleem mee dat mijn man toekijkt.