Een man die samen een avontuur wilt aangaan. Een leuke man met goeie intentie's een man die samen iets moois wilt opbouwen, geil zijn samen, en tot het uiterste gaan!
Misschien vind jij het ook wel leuk met een single dame als ik in contact te komen, heb je wat mooie verhalen te vertellen en zou je met mij in mail contact willen komen.
Bruisende jonge man, het liefst met een beetje niveau om zo samen heerlijke conversaties te kunnen voeren onder genot van een glaasje. Aarzel niet om mij te berichten.
Gewoon een lekkere vent die weet hoe en wat een vrouw nodig heeft en haar kan laten genieten? Maar wat wel van belang is dat het discreet moet gebeuren, maar misschien is dat bij jou het zelfde?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MIsjou, 67 jaar · Oss
Een man die de lege gat in mijn leven weer opvult. Ik wil je graag leren kennen en langzamerhand een relatie met jou opbouwen.
Bandoline, 65 jaar · Amersfoort
intelligent, artistiek, gezellig. Iemand die ook van een kleine 'time out for yourself' kan genieten en ook om de situatie
ShakeSpeare, 65 jaar · Emmeloord
Zou het leuk vinden een man/maatje/vriend te ontmoeten waar ik duidelijk een click mee heb, of chemie, om vervolgens gezellige
Bianca60, 67 jaar · Groningen
Ik zoek een lieve man, een vriend, een minnaar. Iemand die me laat lachen dat de tranen over mijn wangen rollen. Iemand die
Bloemenmeid, 65 jaar · Meppel
Je zit lekker in je vel, bent verzorgd, zorgzaam, open, eerlijk, sociaal, spontaan, Je bent zo rond mijn leeftijd en woont
Juliana S, 68 jaar · Eck en Wiel
Ik ben dol op een man voor iets goeds en misschien nog wel meer. Maar eerst een vriendschap opbouwen en samen de beste tijd hebben.