Bruisende jonge man, het liefst met een beetje niveau om zo samen heerlijke conversaties te kunnen voeren onder genot van een glaasje. Aarzel niet om mij te berichten.
Ik wil iemand ontmoeten die grappig, respectvol, zorgzaam en liefdevol is, een man die weet wat hij met zijn leven doet en die natuurlijk in staat is zijn om lief te hebben.
Een man die volwassen genoeg is mij aan te kunnen. Mij naar hogere sferen kan brengen. Ondeugend onze gang kan gaan, maar ook tijd heeft voor een serieus gesprek (erotisch getint)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ventieldopje, 66 jaar · Elshout
Ik zoek wel iemand die ook nog een beetje fit is, er nog graag op uit gaat, een leuke wandeling over de markt of een dagje weg met
Emsover, 65 jaar · Amersfoort
Je graag fotografeert. Je uit durft te leven
Juliana S, 68 jaar · Eck en Wiel
Ik ben dol op een man voor iets goeds en misschien nog wel meer. Maar eerst een vriendschap opbouwen en samen de beste tijd hebben.
Lekkerweer1951, 65 jaar · Molenaarsgraaf
Jij vindt het leuk als een vrouw een eigen leventje heeft en haar ding doet. Jij kunt het waarderen dat ik geen standaard mens
Arend520507, 65 jaar · Zierikzee
Ben jij ook iemand die even stil heeft gestaan, of nergens meer zin in had en wil jij toch de draad weer op pakken om te zien hoe
Dora54, 66 jaar · Heerlen
Liefst van al eerlijk oprechte mensen die ook graag hun grenzen willen verleggen man(niet getrouwd) vrouw koppels welkom