U houd ook van wandelen en vind honden leuk. Of u gescheiden, weduwnaar of single bent dat maakt mij niet zoveel uit als u maar geen relatie hebt. Een man die sterk in zijn schoenen staat en niet onverschillig is.
De eerste stap, het vinden van een man, wel discreet natuurlijk. Die interesse heeft in een getrouwde vrouw aan zijn deur te hebben. Het is een ervaring die ik graag wil meemaken, en liefst eentje die ik nooit zal gaan vergeten. Ik ben op zoek naar die man die dat voor mij kan waarmaken.
U bent een levensgenieter en houd van gezelligheid. Een heerlijke vriendschap op te bouwen met deze vrolijke dame. U het niet erg vind te gaan starten met mailcorrespondentie
Wil jij ook kijken wat er kan gaan gebeuren als wij samen zijn? Ik vind dit heel spannend en denk dat er een grote kans bestaat dat er iets heel moois uit komt.