Ik zou graag een man willen hebben die de goede dingen kan waarderen over mij. Kan tegen de wereld zeggen of tegen de andere mensen dat hij trots op me is Zal degene zijn die enige zorg voor me zal tonen.
Jij herkent mijn verhaaltje en hebt ook wel die behoefte. Jij bent een kerel die erg verlangt naar seks vol passie en enthousiasme. Schoon en net vind ik belangrijk, leeftijd of afstand totaal niet.
Ik ben vooral op zoek naar vriendschap, een verzorgde man. Makkelijk in de omgang. Liever groter dan mij, daar hou ik wel van. Een gezellige prater, die interesse heeft of ervaring met reizen maar diverse landen. Lekker de voeten op tafel en lekker genieten
Als jij mijn verhaaltje leest denk jij dat is iets voor mij. Jij bent zelf ook seksueel ingesteld en zou het wel lekker vinden om het eens in het openbaar te doen bijvoorbeeld?Ik wacht op jou bericht.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JuliaTroost, 69 jaar · Assen
spontane, betrouwbare gezellige en verzorgd
LadyLizzy, 67 jaar · Sliedrecht
Ik zou graag iemand vinden die van mij het gelukkigste meisje zal maken, ik hou van een vent die groter is dan ik., Omdat ik klein
Gewoondoorgaan, 70 jaar · Lage Vuursche
Ik ben opzoek naar een maatje om samen gezellig iets te doen. Ik zoek een rustige man die net als ik van het leven houd.
Johannaliefde, 68 jaar · Alkmaar
Een leuke gezellige man die openstaat voor fijn contact,
Emmesluis, 70 jaar · t Loo
Hoe je eruit ziet dat maakt mij niet zoveel uit, ik val niet op een bepaald type. Ik vind je innerlijk wel erg belangrijk en hou
Clementine50, 67 jaar · Hengelo
Ik hou van de goed opgeleide jongen, van goede waarden en gezinsgericht. Hij is een harde werker. Hij heeft een goed gevoel