Ben je oke om eerst vrienden te worden voordat je een relatie begint? En je dacht niet dat ik te oud ben voor dit soort relaties. Stuur me alsjeblieft geen bericht als je niet geïnteresseerd bent in het stimuleren van cognitieve conversatie.
Ik wil iemand ontmoeten die grappig, respectvol, zorgzaam en liefdevol is, een man die weet wat hij met zijn leven doet en die natuurlijk in staat is zijn om lief te hebben.
Een aantrekkelijke man, ongebonden,verzorgd, iemand die weet wat hij wel en niet wilt. Ik hou van eerlijk/openheid elkaar recht in de ogen kunnen aankijken.Stoer en zeker mannelijk...
Misschien vind jij het ook wel leuk met een single dame als ik in contact te komen, heb je wat mooie verhalen te vertellen en zou je met mij in mail contact willen komen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MijnExperiment, 68 jaar · Woudrichem
Lieve tedere man voor de fijne en intieme momenten. Graag een reactie en foto als u interesse heeft
Genny 1950, 67 jaar · Houtave
Je hoeft geen geweldige mooie man te zijn, als je maar lief bent. En tijd voor me hebben. Ik vind het niet erg als je ook iemand
Idaah, 68 jaar · Kortrijk
Je moet wel een beetje romantisch zijn want ik hou niet van het koude gebeuren, zo van erop en eraf en dan is het weer voorbij.
Mottig, 70 jaar · Venray
Dit mag je gerust zelf vertellen met een bijgevoegde foto...
MijnGewoontes, 69 jaar · Gulpen
Ik ben geen veeleisende vrouw maar het zou wel fijn zijn mocht een man mee kunnen met zijn tijd. Het klinkt zo cliché
Dikkertjedap, 66 jaar · Kloosterburen
Discrete man die van houvast houd. Je moet lief zijn, eerlijk en ook mag jij wat houvast hebben. Dat vind ik niet erg. Ik heb