Ik zoek iemand die net zoals ik niet teveel verwacht en het ook rustig aan zou willen doen. Niet te rustig natuurlijk, want het kan ook zijn dat je anders de boot zal missen. Maar ik laat jou wel op tijd weten wanneer die gaat vertrekken, goed?
Ik wil iemand ontmoeten die grappig, respectvol, zorgzaam en liefdevol is, een man die weet wat hij met zijn leven doet en die natuurlijk in staat is zijn om lief te hebben.
Ik zou graag een man willen hebben die de goede dingen kan waarderen over mij. Kan tegen de wereld zeggen of tegen de andere mensen dat hij trots op me is Zal degene zijn die enige zorg voor me zal tonen.
Wil jij ook kijken wat er kan gaan gebeuren als wij samen zijn? Ik vind dit heel spannend en denk dat er een grote kans bestaat dat er iets heel moois uit komt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
RianaSingle, 70 jaar · Antwerpen
Volgt
Aquaviva, 65 jaar · Waarmaarde
Je bent gezellig en verleend graag hulp. Als je weet wat ik bedoel.
Relaxen, 66 jaar · Kapellebrug
Ik ben open van karakter, kan mijn gevoel makkelijk verwoorden en ga een goed gesprek niet uit de weg. Ook samen kunnen lachen
Kukelekuhaan, 69 jaar · Emmer-Compascuum
Je mag bij mij op bezoek komen en ik bij jou, wat voor mij betekent dat we beiden single zijn. Anders heb ik liever geen berichtje
Mandeli, 67 jaar · Gaasbeek
Ik ben op zoek naar een man die mij uren kan verwennen en niet vies is van een bos schaamhaar. Jij bent verzorgd en het maakt mij
Gerlinda, 66 jaar · Chaam
Kan jij je in bovenstaande vinden? Dan hebben wij een match denk ik.