Nationaliteit en uiterlijk zijn voor mij niet van belang. Ik vind het prettiger als de binnenkant helemaal in orde is. Uiteraard vraag ik naar een eerlijk persoon, want iets starten met leugens bereik je niets mee.
Een man die voor veel dingen in is. Je moet wel schoon zijn op jezelf en niet jaloers. Eentje die van variatie houd en die iedere moment van de dag welmkunt neuken.
Ben jijzelf ondernemend, niet bang om initiatief te nemen, hou jij van plezier maken en weet je dat er meer in het leven is dan werken alleen? Stuur mij dan zeker een berichtje :-)
Iemand die een eigen mening heeft en vooral geen meeloper is. Doe lekker wat jij wilt en voel jou daar helemaal goed bij. Als iemand zo kan leven kan ik daar echt van genieten. Jij leeft voor jouzelf en moet daar gelukkig mee zijn. Ik hoop misschien wel een deel van jouw leven te mogen worden mocht dat goed klikken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Viv1968, 49 jaar · Gorredijk
Ik zal jou zeker laten voelen hoe speciaal jij op dat moment voor mij bent als wij samen gaan zijn. Ik hoop ook dat dit snel gaat
SexxxBomb, 48 jaar · Dinteloord
Leuke lieve vrouwen of mannen. Bedankt alvast voor alle reacties!!!! Niet te doen om iedereen persoonlijk een berichtje
ZoekRijpeman, 48 jaar · Breukelen
Leuke man van boven de 45 die het leuk vindt om discreet en anoniem sex met elkaar te hebben. Relatie geen bezwaar. Ik doe het
Effeleuk, 49 jaar · Eexterveen
Iemand die het leven niet al te serieus neemt, die op zoek is naar ondeugende en spannende tijden. Geen extremen, alles veilig,
Marjan45, 47 jaar · Oosterwolde
Volgt
Malia70, 48 jaar · Zaandam
Zoals ik hierboven zei, ben ik op zoek naar een sportieve, charmante en extraverte man die een relatie wil als de timing en