Iemand die zou willen zwemmen in de zee van gekte. En ik zou graag het leven willen leiden met de man die ik verdien. Iemand die een fijn metgezel kan zijn.
Graag wil ik kennis maken met een leuke ondernemende man, een sociaal en vrolijk iemand, iemand die houdt van een goed gesprek, eerlijk is en zin heeft in t leven. Tenslotte is het zo veel leuker met twee. Reageer en we zien wel of er iets leuks kan groeien... ik wil ook liever iemand in levende lijve ontmoeten,
De man die op mijn oproep mag reageren weet zorgzaamheid te waarderen, maar vertoont geen claimgedrag. Ben je net als ik alleen en ben je op zoek naar dat maatje en vriend dan ben ik je match
En wat voor een man... Hij moet zijn leven op orde hebben!! Gevoelige maar stoere man! Eerlijk en oprecht. Natuurlijk net zo gezellig is als ik en net als ik van een (dance) feestje op z'n tijd houdt, ook kan bankhangen, leuke dingen doen met kinderen.