Je bent een begripvolle man die weet hoe je een vrouw het vertrouwen moet geven dat ze nodig heeft om deze wereld te bereiken. Dus ik hoop dat je volwassen genoeg bent om iemand met een laag zelfbeeld aan te kunnen. En het belangrijkste is dat je daardoor geen gebruik van me maakt.
Een leuke man met een vlugge tong, humor, Op niveau. Gebonden mannen zijn ook zeer welkom, die hebben vaak een seksuele frustratie die zij maar al te graag bij mij mogen uitoefenen
Een man die voor veel dingen in is. Je moet wel schoon zijn op jezelf en niet jaloers. Eentje die van variatie houd en die iedere moment van de dag welmkunt neuken.
Net als mij ben je ook op zoek naar een beetje gezelschap, we kunnen een keer een kopje koffie gaan drinken en misschien wel een hapje eten samen dat kijkt me ook leuk. Wat ik wel belangrijk vind is dat je een man ben met goede manieren en een groot hart.
Jij bent iemand die het wel ziet zitten om een leuke avond te hebben. En wat daarop volgt zie jij vanzelf wel. Jij hebt zelf ook de insteek om echt voor een relatie te gaan. Types waar ik op val heb ik niet maar ik kan het wel waarderen als een man netjes gekleed is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
AnneliesTerluin, 45 jaar · Heerhugowaard
Eerlijke man met een goed hart die eerst mijn maatje is en dan mijn man
Shelley70, 48 jaar · Vianen
Na een paar jaar vrijgezel te zijn geweest, wil ik weer een man in mijn leven. Ik heb veel liefde te geven en het zou zonde zijn
Rowtee, 49 jaar · Almere
Jij hebt humor, respect, je kunt koken, je houdt van de natuur, je houdt van vakantie.
FCUtrecht4ever, 45 jaar · Bunnik
Je bent spontaan, leuk en gezellig. Meer kan ik niet eisen van je.
TrijntjeH, 49 jaar · Elst
Ook single, mooie man, zelfverzekerd, mag uit België komen of Nederland maar niet verder. Je houdt van dingen ondernemen,
Josje310, 46 jaar · Bruchem
Het zou zomaar kunnen dat je precies in hetzelfde schuitje als ik zit en wij elkaar kunnen helpen in deze situatie. Het is nooit