Heb jij net als ik een hekel aan de avonden die nu weer langer worden en je maar binnen moet zitten zonder dat er ook maar iets gezegd wordt? Of is het zo dat je misschien wel iemand thuis hebt waar je niet echt je verhaal aan kwijt kan en een leuke vriendin zoekt? Kijk niet verder maar stuur mij een berichtje?
Leuke heren die van het leven genieten, ik ben heel benieuwd naar jullie verhaal. Waarom zoeken jullie een leuke sexdate? Voor de fun, of ben je toch op zoek naar iets vast? Ik ben er zelf nog niet uit en zeg nooit nooit maar voor nu wil ik alleen genieten!
En wat voor een man... Hij moet zijn leven op orde hebben!! Gevoelige maar stoere man! Eerlijk en oprecht. Natuurlijk net zo gezellig is als ik en net als ik van een (dance) feestje op z'n tijd houdt, ook kan bankhangen, leuke dingen doen met kinderen.
Ik ben op zoek naar een gepassioneerde man, met goede verbeeldingskracht en gevoel voor humor en we kunnen elkaar vertrouwen. Een man die in staat is om zijn fouten te herkennen en van te leren. Ik wil dat je je gelukkig en vrij voelt met harmonie, liefde maar veel passie.
Jij bent iemand die het wel ziet zitten om een leuke avond te hebben. En wat daarop volgt zie jij vanzelf wel. Jij hebt zelf ook de insteek om echt voor een relatie te gaan. Types waar ik op val heb ik niet maar ik kan het wel waarderen als een man netjes gekleed is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ro Os 70, 47 jaar · Papendrecht
Ben jij een geile man? Zou je het wel eens met een getrouwde vrouw willen doen? Af en toe een stiekem afspraakje samen.
Israwiewar, 45 jaar · Pellenberg
Je ziet een toekomst voor je van ons beiden, waarin we elkaar gelukkig maken en elkaar aanvullen. Je bent een man die zichzelf
AnderLeven, 47 jaar · Essen
Mijn fantasie is om een keer via een site als dit een andere, vreemde man te ontmoeten voor een intieme avond. Ik vind het heel
RitaLaken, 47 jaar · Gent
Graag mensen met een doel in het leven. Die ondernemend zijn en verder willen komen. Ook van het leven kunnen genieten en kleine
Crazylaura46, 47 jaar · Hoepertingen
Jij bent een gezellige man die midden in het leven staat. Je bent charmante en je wilt graag andere mensen helpen. Ook heb je
MoreThanHope, 46 jaar · Lettelbert
Ik ben op zoek naar een nederige man, verantwoordelijk en je wilt graag tijd met me doorbrengen. Een goede metgezel dat is