Iemand die me accepteert en respecteert zoals ik ben ... en iemand met een goed hart. Dat zijn de tekenen van een echte man. De vraag is, bestaat die echte man nog steeds?
Dat zou toch wel heel erg fijn zijn he? Ik vind het helemaal niet meer leuk om alleen te zijn en wil daar echt heel erg graag wat aan doen maar we moeten dan wel eens kijken hoe we dat aan gaan pakken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JeannetteB, 48 jaar · Gors-Opleeuw
Jij hebt voldoende haar op je tanden om mij tegen te spreken en je bent ook op zoek naar wat romantiek in je leven!
KerryAnnXX, 48 jaar · Aarschot
Ik zoek in mijn leven een oprechte en eerlijke heer die zijn partner altijd als zijn medeplichtige ziet. Iemand die leuk is
Lea-nna, 48 jaar · Oude Pekela
Ben je ongeveer van mijn leeftijd en heb je misschien ook je levenspartner verloren? Ik ben heel blij met mijn leven nu, ik
Amsterdamse, 45 jaar · Amsterdam
Hoewel ik goede vrienden heb en een ex man die ik regelmatig spreek, wil ik meer in mijn leven dan alleen een gezellige man.
MilfNextDoor, 48 jaar · Oosterzele
Dit moet geheel discreet, dat is het enige wat ik als belangrijkste van jou vraag. Ik wil een spannende erotische ervaring,