Heb jij net als ik een hekel aan de avonden die nu weer langer worden en je maar binnen moet zitten zonder dat er ook maar iets gezegd wordt? Of is het zo dat je misschien wel iemand thuis hebt waar je niet echt je verhaal aan kwijt kan en een leuke vriendin zoekt? Kijk niet verder maar stuur mij een berichtje?
Een man die voor veel dingen in is. Je moet wel schoon zijn op jezelf en niet jaloers. Eentje die van variatie houd en die iedere moment van de dag welmkunt neuken.
Ik zoek een man die van erotiek houd en een vrouw met respect en liefde behandelt. Uiterlijk doet er niet zo toe. Hygiëne, discretie en respect staan bij mij wel op nummer 1!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ilyzah, 48 jaar · Voorschoten
Jij ben liefe man en is geseelig
Nancy , 45 jaar · Zeewolde
Network, 45 jaar · Holten
Een lieve, attente, aantrekkelijke en intelligente man. Die serieus kan zijn als het moet maar ook de nodige humor heeft.
Christelluttele, 47 jaar · Antwerpen
Ik heb me hier ingeschreven ten eerste omdat ik geen tijd heb om buiten te 'zoeken' en ten tweede omdat ik dit ook wil ervaren.
Mir--i--am, 48 jaar · Landgraaf
Ik woon in Nederland dus ben momenteel niet in België, maar dat zou ik zomaar ineens wel kunnen zijn, als ik daar een leuke
IngridUtrecht, 45 jaar · Utrecht
verzorg, spontaan iemand die bij me past, een leuke klik. leuke dingen samen in gemeen hebben