Ben jij het type man dat graag wat ronddartelt en gewoon ziet waar dat ons naartoe kan brengen? Dan kunnen wij een geweldige match zijn. Ik zoek een beetje spanning en lol in mijn leven, zie jij jezelf dat doen met mij?
Een man met een goede instelling. Een man die soms gemakkelijk kan praten en ook mijn vriend kan zijn. Een man waar ik soms mee uit kan gaan om wat ontspanning te krijgen.
Ik ben op zoek naar een gepassioneerde man, met goede verbeeldingskracht en gevoel voor humor en we kunnen elkaar vertrouwen. Een man die in staat is om zijn fouten te herkennen en van te leren. Ik wil dat je je gelukkig en vrij voelt met harmonie, liefde maar veel passie.
Ik wil een geile man in mijn bed en ik ga voor jou ongeacht wat. Ik ben zo klaar voor een goed seksfeestje en we kunnen het ook buiten doen. Hoe zit het met het hebben van dat goed seksfeestje in het echt?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
McM19700, 47 jaar · Kats
Als je veel humor hebt en plezier kunt maken, dan weet ik zeker dat we in alles op elkaar kunnen worden afgestemd. Ik wil een
Sunny Flowerss, 47 jaar · Almere
Je houd van lekker uit eten of een terrasje, maar heerlijk op de bank knuffelen en meer vind je ook heerlijk
LinCLin, 46 jaar · Zeewolde
Een echte vriend, een maatje ongeacht wat er gebeurt en ik wil ontdekken of jij en ik iets moois kunnen laten gebeuren. Dat
Sleapingshopper, 47 jaar · Kumtich
Je bent lief, gezellig en spontaan. Houdt ervan om overal een handje mee te helpen.
WannabeePorn, 45 jaar · Wierden
Ik zou zeggen ik neem het speelgoed en de pakjes mee, jij de condooms en jezelf natuurlijk. Je bent een man van mijn leeftijd,
Poppetje720813, 45 jaar · Veendam
zo lang je bij mij in de buurt woont is alles bespreekbaar