Ik zou eerst wel iemand leren kennen, chatten, fotos uitwisselen en dan zien we wel verder.... maar wel met de hoop op iets concreets. Als we iets in gemeen hebben, wie weet wat er uit kan bloeien
Ik ben op zoek naar een gepassioneerde man, met goede verbeeldingskracht en gevoel voor humor en we kunnen elkaar vertrouwen. Een man die in staat is om zijn fouten te herkennen en van te leren. Ik wil dat je je gelukkig en vrij voelt met harmonie, liefde maar veel passie.
Ik hoop dat je attent voor me bent. Ik probeer hier zo goed mogelijk te zijn . Ik weet zeker dat je het beste wilt ervaren dat ik voor je kan doen. Laten we dit vandaag voor ons laten gebeuren. Ik zal op je wachten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Olgalm, 49 jaar · Baarle-Hertog
Ben jij de gezellige, lieve, eerlijke man die ik zoek? Die verder humoristisch is en ook, net als ik houdt van sportieve aktiviteiten.
CherinnXX, 47 jaar · Aalst
Single en alleen, is dat ook voor jou zo en wil je graag fijn gezelschap? Ik weet zeker dat we er samen uit gaan komen. Dat is het
FlirtnumetMe, 47 jaar · Aalsmeer
Je moet wel een beetje kunnen en willen stappen tot in de vroege uurtjes
SundaySun, 48 jaar · Boxmeer
Ik zit met smart te wachten op jouw reactie!! En wie weet ben jij die leuke man waar het heel leuk mee gaat klikken! Dan gaan we
Paiiss, 47 jaar · Lithoijen
Je bent net als ik en geniet gewoon van het leven maar er is toch iets wat je mist. Je bent een leuke man die wel van een romantisch
B-ell-A, 48 jaar · Krewerd
Je bent een lieve man, die mij soms eens van mijn eenzaamheid wilt afhelpen. Iemand die me het gevoel geeft dat ik er mag zijn.