Ben je iemand die van lekker eten houd en het leuk vind om verrast te worden met een heerlijk maaltijd. Hou je van een goed gesprek maar ben je ook iemand die gewoon lekker rustig samen op de bank kan zitten met een lekkere film?
Je bent een man die net als ik heel wat heeft meegemaakt en wel een rustpunt kan gebruiken. Je kleed je netjes en je vind het belangrijk dat er wederzijds vertrouwen en acceptatie is. Je werkt en je hebt een fijn sociaal leven en kunt je goed vermaken bij andere mensen. Je hebt normen en waarden.
Je houd van zon, zee en strand, gaat graag een weekendje weg. Bent open en eerlijk en staat open voor een eventuele relatie. Heb verder niet veel eisen aan een man, zolang wij het samen maar gezellig hebben.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Menina69, 48 jaar · Middelburg
Je bent een heel stoute man en je weet wat je doet als het gaat om het opwindend zijn. Ik wil niet dat iemand saai wordt, maar iemand
Debjah, 48 jaar · Schalkwijk
Macho en extravagante mannen hou ik van. Leeftijd hou ik niet van en zegt me echt niets.
Lachesis, 46 jaar · IJsselstein
Ik hou van genieten en wil nu wel wat meer serieus gaan worden maar dat betekent niet dat je dan niets meer kan doen maar misschien
Aithne, 47 jaar · Bunnik
Ik zoek een man die graag de hort op gaat, lekker dingen ondernemen, een man die mij op sleeptouw kan nemen en vooral van gezelligheid