Ik zoek wel een ondernemende man die niet verlegen is. Zelf ben ik dat ook niet en een discussie ga je ook niet uit de weg. Je houdt ook van reizen en cultuur. Een saaie piet daar kan ik niet mee overweg. Ik heb een man nodig die mij energie geeft.
Je moet ruimdenkend zijn op sex gebied en in zijn voor experimenteren. Ervaringen hoeft niet maar is wel makkelijk
Marjay, 48 jaar · Kortrijk
♥ West-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Helaas kan ik alleen hier ontvangen als mijn vriendin op werk is, wat voornamelijk in de ochtend is en overdag. Ik ben kok en werk meestal in de avonden. Anders zou een ander locatie eventueel ook mogelijk zijn.
Nationaliteit en uiterlijk zijn voor mij niet van belang. Ik vind het prettiger als de binnenkant helemaal in orde is. Uiteraard vraag ik naar een eerlijk persoon, want iets starten met leugens bereik je niets mee.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lisalisali, 45 jaar · Boutersem
Gewoon doen en niet te lang nadenken. Kennismaken doet geen pijn en het kan een leuke date zijn. En klikt het dan hebben we een
Feestbeest, 46 jaar · Tilburg
natuurlijk een gezellige vent met wie ik heerlijk kan feesten zoals bij de carnavals! maar alsjeblieft geen drank orgel!
Assie1971, 46 jaar · Groningen
Ik hou van uitgaan en leuke dingen doen
Sneeuwitje, 46 jaar · Eesveen
We zien wel.
Marasa, 46 jaar · Hummelo
Ben jij de gene die ik echt al me hele leven mis? Heb je net als ik al veel relaties gehad maar het was het net niet. Ik weet dat je
Feelingblue, 47 jaar · Teteringen
Ik zoek vooral geborgenheid en liefde. Knuffels en lieve woordjes. Een gentleman die begrijpt wat ik nodig heb.