Ik val vooral op mannen die een beetje groter zijn. Natuurlijk hoop ik ook op een sportieve man. Ik ben vaak in het weekend in de sportschool, maar het zou leuk zijn om iets anders samen te doen!
Ik zou graag iemand tegenkomen die heel veel humor heeft, eerlijk en te vertrouwen is. Die positief ingesteld is en die een beetje op dezelfde golflengte zit . De rest zien we later wel!
Iemand die een eigen mening heeft en vooral geen meeloper is. Doe lekker wat jij wilt en voel jou daar helemaal goed bij. Als iemand zo kan leven kan ik daar echt van genieten. Jij leeft voor jouzelf en moet daar gelukkig mee zijn. Ik hoop misschien wel een deel van jouw leven te mogen worden mocht dat goed klikken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Junglevanbinnen, 49 jaar · Bergeijk
Een leuke gezellige man die graag geniet in het leven en misschien wel wat meer zoekt
Shlby, 45 jaar · Aalsmeer
Ben je vrijgezel en ben je er klaar voor om met mij mee te gaan? Ik wil ervoor gaan en ik heb een man nodig in mijn leven. Ben jij
Butterfly44, 48 jaar · Almere
volgt
HelenaOV, 49 jaar · Opdorp
Lieve heren van, houdt u van ongecompliceerde liefdevolle en vooral lekkere sex, dan ben ik uw vrouw!! Ik vind het heerlijk
Kimberley1970, 47 jaar · Gaanderen
Ik vind het belangrijk dat een man zich verantwoordelijke voelt. Ik vind het belangrijk dat het eerste gevoel wat we hebben
Georgyy69, 48 jaar · Winschoten
Ik zou willen dat mijn ideale man heel beleefd, begripvol, aanhankelijk, vriendelijk, met een groot gevoel voor humor is.