Gewoon een man die denkt aan de toekomst, jij en ik. Ik denk dat dit een geweldige start voor ons beiden moet zijn. Ik ben dol op ontdekken of er liefde is, maar één stap tegelijk!
Iemand die een eigen mening heeft en vooral geen meeloper is. Doe lekker wat jij wilt en voel jou daar helemaal goed bij. Als iemand zo kan leven kan ik daar echt van genieten. Jij leeft voor jouzelf en moet daar gelukkig mee zijn. Ik hoop misschien wel een deel van jouw leven te mogen worden mocht dat goed klikken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sabientje1969, 48 jaar · Tienen
Ben een mensen mens en hoop hier de man van mijn dromen te ontmoeten.
MoederOverste, 45 jaar · Beverwijk
Je bent lekker gek en je durft, dus niet te voorzichtig en je mag lekker geil zijn, hou je vooral niet in. Ik kan niet tegen voorzichtige
Mahgie, 47 jaar · Drongen
Houd van een maatje meer en houvast, ook ben je niet bang om ademnood te krijgen als ik mijn tieten in je gezicht druk.
Sharona42, 47 jaar · Dordrecht
Ik hoop dat jij lief bent, aanhankelijk, rustig van karakter maar vooral ook eerlijk en sportief dan ben jij het die ik zoek!
Rachelle1969x, 48 jaar · Ooike
Heb jij zin om mij eens lekker aan te pakken in het bos of een andere plek waar de mogelijkheid is om gepakt te worden? Ik laat
Tussendoor, 49 jaar · Leudal
Een man die zich wil binden en met mij fijne dingen wil gaan doen.