Ik ben naar een jongen op zoek die niet zeurt. Dat klinkt misschien heel logisch, maar ik ken alleen zeurende mannen dus ik denk dat het fijn is als je positief bent.
Als jij ook met mij samen zou willen zijn dan denk ik dat wij wel het één en ander hebben om naar uit te kijken als wij elkaar zouden gaan ontmoeten. Ik doe werkelijk alles voor jou! Ik beloof je bij deze dat het voor beide lekker zal zijn!
Ik geniet van een dagje uit, met familie en of vrienden. Maar het genot van een mannelijke partner heb ik in tijden niet gehad. Misschien expres ontweken, maar ik ben er al een tijdje klaar voor. Waar ik naar op zoek ben? Een vrije geest als ik, die het leven niet al te serieus neemt. Een fantasierijk iemand
Ben jijzelf ondernemend, niet bang om initiatief te nemen, hou jij van plezier maken en weet je dat er meer in het leven is dan werken alleen? Stuur mij dan zeker een berichtje :-)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Oak-Leey-, 48 jaar · Edam
Jij bent degene die me gelukkig maakt, met wie ik me comfortabel voel. Degene waar ik naar toe ga in tijden van pijn maar ook
Surrender, 47 jaar · Maassluis
Je weet wat ik zoek dat heb je denk ik al gelezen. In ieder geval sex daarom ben ik hier toch. En als je dan ook nog eens hier en daar
Tangagirl, 45 jaar · Rijkevorsel
Een lieve man die weet hoe een vrouw moet verwennen
Haill, 45 jaar · Casteren
Je kunt niet blijven proberen om om alles te blijven lachen, soms raak ik makkelijk geïrriteerd. Ik denk dat wij een
Missbenthe, 45 jaar · Oudezijl
Een lieve maar ook sociale man. Eerlijk betrouwbaar maar ook zeker vol leuke verhalen. Mag ik jou dan eens leren kennen?
MoniekSD, 48 jaar · Desteldonk
U bent een beschaafde man met een positieve kijk op de wereld. U vind het heerlijk om er op uit te trekken maar ook in een huiselijke