Ik zoek wel een ondernemende man die niet verlegen is. Zelf ben ik dat ook niet en een discussie ga je ook niet uit de weg. Je houdt ook van reizen en cultuur. Een saaie piet daar kan ik niet mee overweg. Ik heb een man nodig die mij energie geeft.
Ik wil iemand die plezier wil hebben. Je bent ook een man die weet hoe je een vrouw het gevoel geeft dat ze heel speciaal en gezocht is. Als je wilt dat we een stel vormen, moet je vrijgezel zijn. Ik wil geen herhaling van wat ik recentelijk heb gehad en verloren.
Jij houd van samen een gezellig drankje doen, een goed gesprek, discretie, hygiëne en het leven niet te zwaar bekijken. Locatie en afstand moeten geen probleem zijn. Althans, voor mij in de meeste gevallen niet, dus ik hoop dat wij elkaar tegemoet kunnen komen in het geval het misschien lastig zou
Ik ben op zoek naar een gepassioneerde man, met goede verbeeldingskracht en gevoel voor humor en we kunnen elkaar vertrouwen. Een man die in staat is om zijn fouten te herkennen en van te leren. Ik wil dat je je gelukkig en vrij voelt met harmonie, liefde maar veel passie.
DorinSingle2016, 47 jaar · Waregem
♥ West-Vlaanderen
Volgt
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Femke41, 46 jaar · Gouda
ik zoek een man die mij aan kan -- Lieve mensen. Wat een uitdaging om eens gek te doen en lekker mezelf wild op een site te zetten.
PrettyLindy, 46 jaar · Millen
Ik ben op zoek naar een verantwoordelijke man, die mijn hele leven mijn partner zal worden. Een eerlijke man die van me zal
Space Girl, 49 jaar · Katwijk
jij kan gezellig kletsen en heeft humor. Vreemdgaan is not done. IK ZOEK GEEN VROUW
SChroomloos1, 47 jaar · Apeldoorn
Een man die weet wat hij in zijn leven wil of wilt bereiken. Dus ben je verzorgd, hygiënisch, en heb je een goede dosis
Jademmmm, 48 jaar · Urk
Een man die stevig in zijn schoenen staat, te vaak heb ik al van die slappe ventjes gehad. Ik wil een echte kerel die weet wat