Gewoon een man die denkt aan de toekomst, jij en ik. Ik denk dat dit een geweldige start voor ons beiden moet zijn. Ik ben dol op ontdekken of er liefde is, maar één stap tegelijk!
Ben jij het type man dat graag wat ronddartelt en gewoon ziet waar dat ons naartoe kan brengen? Dan kunnen wij een geweldige match zijn. Ik zoek een beetje spanning en lol in mijn leven, zie jij jezelf dat doen met mij?
Graag wil ik een stoute en joviale man ontmoeten om mee te lachen, (sex)dates mee te hebben en er een fijne tijd mee te maken. Interesse? Stuur me gerust een berichtje, Mijn ideale man is minimaal 45 en heeft veel ervaring!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Savanha, 45 jaar · Rotterdam
Een man of vrouw die in is voor een avontuur. Of dingen wilt leren. Staat overal voor open. Leeftijd en lichaamsbouw geen probleem.
HermieSingle, 49 jaar · Stabroek
Ik zoek een dame die op zoek is naar sexuele avontuurtjes
Emanuelll0, 47 jaar · Oldehove
Als je stout wil zijn ben ik de juiste persoon. Wil enkel plezier samen met een man. En dat kunnen we heel gemakkelijk doen.
Wilwl, 47 jaar · Naarden
Dus zoek jij net als ik iemand om deze dagen op een leuke manier gevuld te krijgen. En niet meer alleen te zijn. Gewoon iemand
Ruuthhh, 48 jaar · Rijssen
Je moet wel weten denk ik waar ik nu naar op zoek ben, ik hou echt van seks. Ik mis echt de seks die ik had met mijn man. Sinds hij
Rauwwwr, 45 jaar · Ees
Denk jij dat jij kan geven waar ik behoefte aan heb, ben je lief, sta jij open voor super leuk contact en wil jij als er een goede