Je moet genoeg tijd voor me hebben, ik weet zeker dat we deze tijd voor ons geweldig kunnen maken samen. Ben je er klaar voor om wat plezier en een gezellige tijd met mij te hebben, en samen iets moois op kunnen bouwen?
Een leuke lieve man die een beetje geduld heeeft met vrouwen en die het niet erg vind om even te wachten als ik weer een drukke dag heb gehad. Een man die leuke dingen wil doen en niet alleen thuis wil zitten en die me steunt.
Jij houd van samen een gezellig drankje doen, een goed gesprek, discretie, hygiëne en het leven niet te zwaar bekijken. Locatie en afstand moeten geen probleem zijn. Althans, voor mij in de meeste gevallen niet, dus ik hoop dat wij elkaar tegemoet kunnen komen in het geval het misschien lastig zou