Ik hou van vrolijke, spontane mannen die in zijn voor een grapje op zijn tijd maar daarnaast ook serieus kunnen zijn. Met serieus bedoel ik ook serieus op zoek naar een vrouw en niet zomaar voor 1 keertje.
Ik wil iemand die plezier wil hebben. Je bent ook een man die weet hoe je een vrouw het gevoel geeft dat ze heel speciaal en gezocht is. Als je wilt dat we een stel vormen, moet je vrijgezel zijn. Ik wil geen herhaling van wat ik recentelijk heb gehad en verloren.
Ben al jaren single maar snap ook wel dat het samen leuker is. En ik ben zeker niet moeilijk met mensen om me heen. Geef me wel mijn vrijheid je krijgt het van mij namelijk ook.
Je hebt ook zelfvertrouwen, vooral als het gaat om het behagen van een vrouw zoals ik. Je hebt ervaring met romantiek en intiem zijn is een tweede natuur voor jou. Jij en ik gaan samen veel sexy plezier beleven.
Het is lekker om seks te hebben en dat gaan we dan ook doen. Maar heb je ook wat met spannende pakjes? Ik hoop het wel want mijn plan is om je daar helemaal gek mee te maken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Picassogirl, 48 jaar · Merksem
Sexverslaafd
IkHouVanH711118, 45 jaar · Assen
Je hebt een goede uithoudingsvermogen, bent een beest met seks en je weet wel raad met mijn dikke borsten!
ZonnendGodin, 48 jaar · Zierikzee
Mensen die zich durven te geven, een beest in bed zijn, maar ook welbespraakt, uiteraard hygienisch! Oh ja... hoeft niet
Goldenpuppy, 48 jaar · Middelburg
Bereid zijn om voor ware liefde te verhuizen, ook opzoek zijn naar wat meer in het leven. Lekker genieten van het zeeuwse landschap
Pinda Tje, 47 jaar ·
Wie helpt mij mijn gevoelens ontwarren? Dankzij fp heb ik mijn dromen waar kunnen maken en heb ik onlangs een heerlijke nacht
JylXee, 49 jaar · Weelde
Als jij er ook zo over denkt dat het wel zal slagen dat wij een leuke tijd gaan hebben samen, dan ben ik er ook van overtuigd dat