Leuke heren die van het leven genieten, ik ben heel benieuwd naar jullie verhaal. Waarom zoeken jullie een leuke sexdate? Voor de fun, of ben je toch op zoek naar iets vast? Ik ben er zelf nog niet uit en zeg nooit nooit maar voor nu wil ik alleen genieten!
Het maakt niet zo heel veel uit hoe je eruit ziet. Ik vind het fijn iemand helemaal te leren kennen. Karakter en innerlijk vind ik belangrijker dan uiterlijk. Dat je lief voor me bent, spreekt toch voor zich?
Je wilt niets haasten, maar gaat gewoon een beetje op ontdekkingstocht. Wil je ook een spannende tijd hebben, dan is het een leuke man die lief, zorgzaam en liefdevol en spontaan is. Ik hoop dat je die engerds bij me weg kunt houden, doe je best!