Leuke heren die van het leven genieten, ik ben heel benieuwd naar jullie verhaal. Waarom zoeken jullie een leuke sexdate? Voor de fun, of ben je toch op zoek naar iets vast? Ik ben er zelf nog niet uit en zeg nooit nooit maar voor nu wil ik alleen genieten!
Ik zou eerst wel iemand leren kennen, chatten, fotos uitwisselen en dan zien we wel verder.... maar wel met de hoop op iets concreets. Als we iets in gemeen hebben, wie weet wat er uit kan bloeien
Als jij ook met mij samen zou willen zijn dan denk ik dat wij wel het één en ander hebben om naar uit te kijken als wij elkaar zouden gaan ontmoeten. Ik doe werkelijk alles voor jou! Ik beloof je bij deze dat het voor beide lekker zal zijn!
Gewoon een man die denkt aan de toekomst, jij en ik. Ik denk dat dit een geweldige start voor ons beiden moet zijn. Ik ben dol op ontdekken of er liefde is, maar één stap tegelijk!
Het maakt niet zo heel veel uit hoe je eruit ziet. Ik vind het fijn iemand helemaal te leren kennen. Karakter en innerlijk vind ik belangrijker dan uiterlijk. Dat je lief voor me bent, spreekt toch voor zich?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Delicate, 48 jaar · Apeldoorn
Opzoek naar een leuke vrouw. Voor de mooie dingen in het leven
Tanuya, 46 jaar · Elene
Als jij geïnteresseerd bent in een serieuze relatie met een vrouw als ik, laten we dan kijken of we een goede match hebben.
PrettyLindy, 46 jaar · Millen
Ik ben op zoek naar een verantwoordelijke man, die mijn hele leven mijn partner zal worden. Een eerlijke man die van me zal
Upmyalley, 46 jaar · Driehuizen
Ik zoek mannelijk gezelschap voor na het werk gezellig een drankje te doen en een gemakkelijk en vloeiend gesprek te hebben.
Kitty4, 49 jaar · Zandvoort
Jij staat vrolijk in het leven en je bent een echte vent!
AnimalG1rl, 49 jaar · Bergambacht
Je bent opzoek naar het gezelschap van een vrouw. Je houd van dieren.