Ik zoek een serieuze man die ook echt voor een vrouw wil gaan en niet maar 1 x voor de lol. Gezellig, lief en romantisch daar hou ik van.
Tessss, 47 jaar · Deerlijk
♥ West-Vlaanderen ♥ Donkerblond haar ♥ Blauwe ogen
Ik heb een hoog erotisch instelling. Ben niet vies van een spannend pornofilm. Heb niet veel ervaringen met de diverse soorten sex activiteiten, maar heb ze wel gezien. Sommige spreken mij aan, andere weer niet. Ik denk dat als wij elkaar hebben gvonden, wij wel hieruit komen wat ons het meest aanspreekt
Ik wil iemand die plezier wil hebben. Je bent ook een man die weet hoe je een vrouw het gevoel geeft dat ze heel speciaal en gezocht is. Als je wilt dat we een stel vormen, moet je vrijgezel zijn. Ik wil geen herhaling van wat ik recentelijk heb gehad en verloren.
Als je geen persoon bij de hand hebt om ervan te genieten. In mijn ervaring is dat geduld een deugd dat weinig mensen heeft, misschien zoals jij of ik, maar advies niet zo lang willen wachten om lief te hebben en meegesleept te worden door emoties en de fout maken om te zijn met wie we niet zouden moeten zijn,
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
B-ell-A, 48 jaar · Krewerd
Je bent een lieve man, die mij soms eens van mijn eenzaamheid wilt afhelpen. Iemand die me het gevoel geeft dat ik er mag zijn.
Janeyey, 46 jaar · Vilsteren
Plezier in bed is het voornaamste en ook waar ik graag voor ga met jou. Als ik dat kan hebben dan ben ik daar wel tevreden mee.
Love1971You, 47 jaar · Millen
Ik hou ervan om geil te zijn. Ik wil dat delen met een man die alleen is en graag seks heeft. Ik hou ervan om elkaar gek te maken.
Mvrouww, 47 jaar · Deventer
Ben jij ook op zoek naar iemand waar je weer gelukkig me kan worden. Iemand die je begrijpt en je respecteert?
JalnnXxx, 48 jaar · Hulshout
Een ruimdenkende man die enige tijd met mij kan doorbrengen. Blijf nog steeds actief in bed en kan mijn goede partner zijn.
Maaaaiiikehaai, 49 jaar · Aartselaar
Ben jij ook net als ik een echt gezelligheidsmens, hou je van genieten en vind je het leuk er lekker op uit te gaan maar mis je