Wil mij graag verrassen door een man, die liefdevol is en veelgevend. Helpt mij weer uit de put in moeilijke tijden, leuke praatmaatje. Niet bang voor erotiek of seksualiteit in een relatie. Meegevend, experimenteel, warm en romantisch. Misschien iemand van uit de omgeving, maar ik heb eigen vervoer.
Een echte levensgenieter zo omschrijven ze jou met een mooi postuur, mooie opwindende ogen, die boekdelen spreken. Jij denkt in eerst instantie aan de ander, maar verliest jezelf niet uit het oog. Je bent romantisch, het liefst ongebonden en weer op zoek naar nieuwe gelukt? Als wij ook nog dezelfde interesses
Het is lekker om seks te hebben en dat gaan we dan ook doen. Maar heb je ook wat met spannende pakjes? Ik hoop het wel want mijn plan is om je daar helemaal gek mee te maken.
Een leuke man met een vlugge tong, humor, Op niveau. Gebonden mannen zijn ook zeer welkom, die hebben vaak een seksuele frustratie die zij maar al te graag bij mij mogen uitoefenen