Jij houd van samen een gezellig drankje doen, een goed gesprek, discretie, hygiëne en het leven niet te zwaar bekijken. Locatie en afstand moeten geen probleem zijn. Althans, voor mij in de meeste gevallen niet, dus ik hoop dat wij elkaar tegemoet kunnen komen in het geval het misschien lastig zou
Het is lekker om seks te hebben en dat gaan we dan ook doen. Maar heb je ook wat met spannende pakjes? Ik hoop het wel want mijn plan is om je daar helemaal gek mee te maken.
Je bent een man die net als ik heel wat heeft meegemaakt en wel een rustpunt kan gebruiken. Je kleed je netjes en je vind het belangrijk dat er wederzijds vertrouwen en acceptatie is. Je werkt en je hebt een fijn sociaal leven en kunt je goed vermaken bij andere mensen. Je hebt normen en waarden.