Als je altijd nat bent dan is dat best wel lekker, maar ik moet wel een man hebben die ook een hoog libido heeft zodat we niets tekort komen samen. Hoe denk jij daar dan over?
En wat voor een man... Hij moet zijn leven op orde hebben!! Gevoelige maar stoere man! Eerlijk en oprecht. Natuurlijk net zo gezellig is als ik en net als ik van een (dance) feestje op z'n tijd houdt, ook kan bankhangen, leuke dingen doen met kinderen.
Nationaliteit en uiterlijk zijn voor mij niet van belang. Ik vind het prettiger als de binnenkant helemaal in orde is. Uiteraard vraag ik naar een eerlijk persoon, want iets starten met leugens bereik je niets mee.
Ik ben op zoek naar een gepassioneerde man, met goede verbeeldingskracht en gevoel voor humor en we kunnen elkaar vertrouwen. Een man die in staat is om zijn fouten te herkennen en van te leren. Ik wil dat je je gelukkig en vrij voelt met harmonie, liefde maar veel passie.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
June00, 47 jaar · Zorgvlied
Ik ben op zoek naar iemand die een goede vriend voor me zal zijn om mee te beginnen endan zien we wel wat er verder gebeurt. Wie
Missbenthe, 45 jaar · Oudezijl
Een lieve maar ook sociale man. Eerlijk betrouwbaar maar ook zeker vol leuke verhalen. Mag ik jou dan eens leren kennen?
Promogirl, 46 jaar · Muntendam
Stijlvol en charmant. Dat zijn voor mij de belangrijkste woorden die ik vind passen bij een leuke man. Ik ben echt geen veeleisend
LiidaXxx, 48 jaar · Emmeloord
Ik zoek een man voor seks en misschien liefde. Het zou me heel erg blij maken mocht dat gebeuren. Maar eigenlijk wil ik het zo
Faabiiana, 46 jaar · Arnhem
Als je denkt dat je een gesprek met mij kunt voeren. En als je het ook leuk zou vinden met mij met een glas whisky of bier te drinken
JeannetteB, 48 jaar · Gors-Opleeuw
Jij hebt voldoende haar op je tanden om mij tegen te spreken en je bent ook op zoek naar wat romantiek in je leven!