Een man met een goede instelling. Een man die soms gemakkelijk kan praten en ook mijn vriend kan zijn. Een man waar ik soms mee uit kan gaan om wat ontspanning te krijgen.
Graag wil ik een stoute en joviale man ontmoeten om mee te lachen, (sex)dates mee te hebben en er een fijne tijd mee te maken. Interesse? Stuur me gerust een berichtje, Mijn ideale man is minimaal 45 en heeft veel ervaring!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Nixspeciaalsss, 49 jaar · Heurne
Sorry, die eerste stap zal van jou moeten komen. Niet omdat ik verlegen ben, maar ik ben wel een beetje ouderwets ingesteld
Maleficen690804, 48 jaar · Onkerzele
Ik zoek een lieve man die gezellig samen met mij dingen wil doen maar het ook niet erg vind om apart van elkaar dingen te doen
Ann Fiola, 49 jaar · Kalken
Misschien ben je nu vrijgezel en zie je het met me zitten. Ik hoop jou te leren kennen en het mag ook op een vriendschappelijke
Poocaasweet, 46 jaar · Groningen
Als jij een man bent die de natuur ook op waarde kan schatten en ook graag wandelt, of fietst, dan ben jij degene die ik zoek!
Elineeee, 48 jaar · Hijken
Een serieuze man die mij ook serieus neemt. Maar toch genoeg humor hebben en relativeringsvermogen. Iemand die het leuk