Je vindt het wel een leuk idee iemand die van zijn werk ook een hobby heeft gemaakt, en je staat open voor iets nieuws. En dat nieuwe ben ik. Je denkt dat je me bij kunt houden, en vraagt anders of ik even op je wacht.
Als je altijd nat bent dan is dat best wel lekker, maar ik moet wel een man hebben die ook een hoog libido heeft zodat we niets tekort komen samen. Hoe denk jij daar dan over?
Ik wil iemand die plezier wil hebben. Je bent ook een man die weet hoe je een vrouw het gevoel geeft dat ze heel speciaal en gezocht is. Als je wilt dat we een stel vormen, moet je vrijgezel zijn. Ik wil geen herhaling van wat ik recentelijk heb gehad en verloren.
Als jij van te voren al weet dat je bij me past dan hoef je niet te wachten en kan je mij gerust aanspreken. Als ik je ook leuk vind dan hoor je altijd wel iets van mij terug.