Ik wil een geile man in mijn bed en ik ga voor jou ongeacht wat. Ik ben zo klaar voor een goed seksfeestje en we kunnen het ook buiten doen. Hoe zit het met het hebben van dat goed seksfeestje in het echt?
Jij houdt van grapjes en maakt ook graag plezier. Je bent ongeveer van mijn leeftijd en bent ook op zoek naar een levenspartner, dus liever geen reacties van getrouwde mannen en ook niet van flierefluiters.
Dat zou toch wel heel erg fijn zijn he? Ik vind het helemaal niet meer leuk om alleen te zijn en wil daar echt heel erg graag wat aan doen maar we moeten dan wel eens kijken hoe we dat aan gaan pakken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Vitamine J, 46 jaar · Ruien
Lieve spontane man die een beetje tegen gas kan geven.
Vrolijkesproet, 47 jaar · Petten
Zoek een man met een eigen leven en het liefst met enig gevoel voor humor en zelfspot maar ook iemand die begaan is met zijn medemens
Christell720126, 45 jaar · Leerdam
Gewoon een leuke normale man, geen gekke fratsen. Iemand die het leuk vind om met vrienden gezellige dingen te doen en uiteraard
Nicky47, 48 jaar · Amsterdam
Volgt
Babs5, 48 jaar · Doesburg
Vraag het
Misschienwel, 49 jaar · Gelrode
Ik ben op zoek naar spanning, romantiek is niet zo zeer een pre. maar moet wel iniatiefnemer zijn. goede potentie