De mannen? Wil je echt dat ik daar over begin? Nee hoor, jullie mannen zijn lieverdjes, anders zat ik hier niet! Af en toe een relatie, date of een nummertje. Wat wil een single vrouw nog meer? Nou, MEER natuurlijk haha!
Ik ben op zoek naar een gepassioneerde man, met goede verbeeldingskracht en gevoel voor humor en we kunnen elkaar vertrouwen. Een man die in staat is om zijn fouten te herkennen en van te leren. Ik wil dat je je gelukkig en vrij voelt met harmonie, liefde maar veel passie.
Als jij denkt dat je mij die aandacht kunt geven dan zou ik dat echt helemaal geweldig vinden maar dan moeten we wel kijken op wat voor manier je mij dat gaat geven ook al ben ik blij met alle aandacht dus dat komt vast goed.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
70Jessie, 47 jaar · Jabeek
Ik verlang naar een man die me gezelschap biedt zonder teveel verdere verplichtingen. Een vriend die ik kan vertrouwen.
Miemillie, 49 jaar · Tolbert
Je bent erg begripvol en zal niet iets vragen wat ik niet wil, en je gaat voor me zorgen!
Olgaatje1, 49 jaar · Zwolle
Een man die zorgt dat ik gillend van genot klaarkom en mijn buren kan choqueren. Dan hebben ze tenminste echt iets om over te
KimberleyK, 46 jaar · Sint Hubert
Zoek je net als mij een leuke partner met wie jij je dagen weer wat leuker kan maken. Ben je het alleen zijn ook zat en wil je weer
Hofdame1971, 46 jaar · Everbeek
Heb jij zin om mij eens kennis te laten maken met de omgeving, of om samen een filmpje te pikken na een heerlijke etentje? Laat
Gevoelig, 49 jaar · Doetinchem
Ik zoek een lieve man met humor waar ik een vriendschapsrelatie mee wil beginnen.