Ik zoek een leuke jongen, waarmee ik makkelijk kan praten en leuke dingen mee kan doen. Het liefst iemand die ook een beetje actief is en ervan houdt om de deur uit te gaan. Eerlijkheid staat voorop en daarna komt plezier! Groetjes. :-)
Je bent een geweldig persoon van binnen en van buiten, fatsoenlijk, je hebt een goed hart en je glimlacht toegejuicht :) Ik kan je voorkeuren niet zien, dus voel je vrij om een ??bericht neer te zetten.
Een man met een goede instelling. Een man die soms gemakkelijk kan praten en ook mijn vriend kan zijn. Een man waar ik soms mee uit kan gaan om wat ontspanning te krijgen.
Ik hoop hier leuke mannen/vrouwen te ontmoeten voor spannende afsprakjes. Misschien een keertje naar een seksclub ofzo. Verder ben ik in voor rollenspel en sigarten fetisjisten,
Ben jij het type man dat graag wat ronddartelt en gewoon ziet waar dat ons naartoe kan brengen? Dan kunnen wij een geweldige match zijn. Ik zoek een beetje spanning en lol in mijn leven, zie jij jezelf dat doen met mij?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
72Haylie23, 46 jaar · Werm
Ikz oek een man die klaar staat om me alles te geven wat ik nodig heb in bed. Een dappere man die de weg kan wijzen, naar de weg van
Marryammie, 47 jaar · Mierlo
Je bent een gescheiden of een weduwnaar. Je bent kalm en vriendelijk. Je bent goed in adviseren.
Kippieku, 45 jaar · Eindhoven
Als alles wat ze zeggen kunt puur en alleen Ja is of Nee. Dan stopt het voor mij direct. Ik hoor liever andere antwoorden als
Hildie, 47 jaar · Mantinge
Iemand die het heerlijk vindt om een oudere dame te verwennen. Je vindt het fijn om je tong te gebruiken om mij te laten genieten.
Marie7070, 48 jaar · Meeswijk
Man die mij leuk zal vinden en zijn zorg voor mij kan tonen. Een man die elke dag een kus kan geven. Een man die me zo strak en zo
-Libby, 46 jaar · Genk
Ik wil iemand die me bij al mijn inspanningen ondersteunt en me aanmoedigt, maar ook enthousiast wordt als ik ergens enthousiast