Ik wil neuken en het maakt opzicht niet uit met wie het zal zijn, jij moet mij wel kunnen bijhouden en dan zal het misschien wel voor herhaling vatbaar kunnen zijn... Who knows? ;-)
Ik hou van vrolijke, spontane mannen die in zijn voor een grapje op zijn tijd maar daarnaast ook serieus kunnen zijn. Met serieus bedoel ik ook serieus op zoek naar een vrouw en niet zomaar voor 1 keertje.
Ik zoek een man waar ik leuke dingen mee kan doen, een spannende date zodat er misschien wel een vonk overslaat en wij samen heel gelukkig kunnen worden.
Ik kan natuurlijk niet in mijn eentje doorgaan. Ik wil iemand vinden die dat samen met mij wilt gaan doen. Ben jij allang alleen. Of kom je zelfs uit precies dezelfde situatie als mij. Laat het mij gerust weten en wie weet hoe het loopt tussen ons