Ik zoek een man die zijn partner correct en respectvol behandeld. Ik vind hygiëne ook erg belangrijk dus verzorg jullie maar goed! Zou het raar zijn dat ik iemand zoek die ook van dieren en de natuur houdt?
Jij houdt van grapjes en maakt ook graag plezier. Je bent ongeveer van mijn leeftijd en bent ook op zoek naar een levenspartner, dus liever geen reacties van getrouwde mannen en ook niet van flierefluiters.
Wat ik zoek is een man die vriendelijk is. Een man die er echt voor gaat. De rest vind ik wel moeilijk wat ik moet zeggen. Ergens weet ik dat ik niet op een bepaald type man val. Dus van mij mag alle type mannen reageren.
Ik zoek een man waar ik leuke dingen mee kan doen, een spannende date zodat er misschien wel een vonk overslaat en wij samen heel gelukkig kunnen worden.