En wat voor een man... Hij moet zijn leven op orde hebben!! Gevoelige maar stoere man! Eerlijk en oprecht. Natuurlijk net zo gezellig is als ik en net als ik van een (dance) feestje op z'n tijd houdt, ook kan bankhangen, leuke dingen doen met kinderen.
Ik vind het leuk om een ??man te vinden die erg geïnteresseerd is om ??stoute seks met mij te gaan hebben! Ik wil een man die vol passie is, me wild kan berijden en al mijn gevoelige plekken kan ontdekken!
Ik wil een geile man in mijn bed en ik ga voor jou ongeacht wat. Ik ben zo klaar voor een goed seksfeestje en we kunnen het ook buiten doen. Hoe zit het met het hebben van dat goed seksfeestje in het echt?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
ChillyMe, 45 jaar · Sappemeer
Ik kijk uit naar contact met iemand die met beide benen op de grond staat, een goed gevoel voor humor heeft, geen bankhanger
Liefdesengel, 47 jaar · Mechelen
Een man die veel liefde kan geven.
Theeleutje1, 46 jaar · Rumst
Misschien weet jij wel wat de reden is dat ik nog steeds alleen ben haha? Nou, hoe dan ook wie weet vind ik hier het geluk wel,
Jolanda422013, 46 jaar · Tilburg
ik ben een vrouw ik heb piercings en tatoos
Ksuzz, 45 jaar · Goes
leuke lekkere vent....die wel eens eerlijk kan zijn!