Ik wil een man die mij begrijpt. Omdat ik echt zeker ben dat ik een goede relatie wil, zal ik alleen genoegen nemen met een goede en betrouwbare partner. Ik hoop je snel te spreken.
Jij houdt van grapjes en maakt ook graag plezier. Je bent ongeveer van mijn leeftijd en bent ook op zoek naar een levenspartner, dus liever geen reacties van getrouwde mannen en ook niet van flierefluiters.
Ik zoek een goedaardig en sympathieke man, een die begrijpt dat het met kinderen, zeker pubers niet altijd makkelijk is. Je bent daarom ook goed met kinderen, je kunt met ze spelen en tijd met ze doorbrengen. En als de kinderen dan op bed liggen dan is het onze tijd.
TAMMY1969, 48 jaar · Blankenberge
♥ West-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Gezet lijf
Wij houden van lekkere toyboys maar ook oudere heren zijn van harte welkom. Zakenlui kunnen ook hier heel discreet terecht met een lekker bubbeltje en badservice...
Een man met een goede instelling. Een man die soms gemakkelijk kan praten en ook mijn vriend kan zijn. Een man waar ik soms mee uit kan gaan om wat ontspanning te krijgen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Simone19680504, 49 jaar · Gellik
Openheid, gezelligheid en leuke dingen doen samen zijn steekwoorden die ik in de ander hoop tegen te komen en die je ook van
Geilesnoepkes, 48 jaar · Itterbeek
Ben jij mijn snoepke??
Oekilll, 49 jaar · Grootebroek
En deze lieve maar drukke vrouw is op zoek naar een man om haar leven mee te delen. En laat je niet afschrikken door het "druk"
Racester, 48 jaar · Brouwershaven
Je bent iemand die mijn kutsappen wilt proeven, ik proef lekker zoet kan ik je vertellen, wil je mij een keer proeven en uitproberen?
Ariey-Ah-, 49 jaar · Bierum
Ik ben op zoek naar een discreet en leuk persoon voor gezelschap. Ik wil gewaardeerd worden en iemand die dezelfde interesses
Kitty4, 49 jaar · Zandvoort
Jij staat vrolijk in het leven en je bent een echte vent!