Een echte heer zou heel interessant zijn voor mij, iemand die respect heeft voor vrouwen dat is wat ik wil vinden in een man! Als je niet bent zoals ik net heb beschreven, bericht me dan niet alsjeblieft!
Ik wil iemand die plezier wil hebben. Je bent ook een man die weet hoe je een vrouw het gevoel geeft dat ze heel speciaal en gezocht is. Als je wilt dat we een stel vormen, moet je vrijgezel zijn. Ik wil geen herhaling van wat ik recentelijk heb gehad en verloren.
Jij houdt van grapjes en maakt ook graag plezier. Je bent ongeveer van mijn leeftijd en bent ook op zoek naar een levenspartner, dus liever geen reacties van getrouwde mannen en ook niet van flierefluiters.
Iemand die een eigen mening heeft en vooral geen meeloper is. Doe lekker wat jij wilt en voel jou daar helemaal goed bij. Als iemand zo kan leven kan ik daar echt van genieten. Jij leeft voor jouzelf en moet daar gelukkig mee zijn. Ik hoop misschien wel een deel van jouw leven te mogen worden mocht dat goed klikken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Shivankah, 46 jaar · Scheulder
man of vrouw dus, goed verzorgd, zin in sex en dit zonder drama en gedoe. Gewoon duidelijkheid over wat wel en niet. Klikt het?
Just4u7006, 47 jaar · Appeltern
Ben je op zoek naar een lief, tevreden mens? Zoek dan niet verder en laten wij van start gaan met een mooi vriendschap. Geef
AngeliqueXxx, 48 jaar · Liedekerke
ben jij die man die mij komt helpen koken om erna samen te kunnen ontspannen? Ben benieuwd hoe jij ontspanning graag wilt zien.
Makenziexx, 49 jaar · Sas van Gent
Als je me alle dingen kunt geven die ik wil, dan zeg ik je dat we nu zullen genieten van alle dingen die we voor elkaar kunnen doen.
Keukenmeid, 49 jaar · De Heen
Mannen die wat te vertellen hebben....genieten van het leven... humor hebben, mailen leuk vinden op regelmatige basis
Jennicce, 49 jaar · Oude-Tonge
Op zoek naar nieuwe vrienden en een langdurige relatie, veel geluk! Laten we samen een cocktail nemen. Het drankje dat je