Ik vind het leuk om een ??man te vinden die erg geïnteresseerd is om ??stoute seks met mij te gaan hebben! Ik wil een man die vol passie is, me wild kan berijden en al mijn gevoelige plekken kan ontdekken!
Je bent iets ouder dan mij. Jonger vind ik niet zo fijn. Je bent goed geschapen en weet natuurlijk ook hoe je hem gebruiken moet. Je houd niet van helemaal glad. En zelf heb je ook hier en daar een haar hopelijk. Ik bedoel hiermee borsthaar en schaamhaar.
Jij bent iemand die het wel ziet zitten om een leuke avond te hebben. En wat daarop volgt zie jij vanzelf wel. Jij hebt zelf ook de insteek om echt voor een relatie te gaan. Types waar ik op val heb ik niet maar ik kan het wel waarderen als een man netjes gekleed is.
Net als mij ben je ook op zoek naar een beetje gezelschap, we kunnen een keer een kopje koffie gaan drinken en misschien wel een hapje eten samen dat kijkt me ook leuk. Wat ik wel belangrijk vind is dat je een man ben met goede manieren en een groot hart.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Acrobaat, 49 jaar · Barneveld
Gambrinus1968, 48 jaar · Hasselt
Ik ben op zoek naar een eerlijke man met een goed gevoel voor humor, spontaan, ambitieus, sportief, avontuurlijk en net als
Jeanetteee, 48 jaar · Nunspeet
Zoek een humorvolle, intelligente man die stevig in zijn schoenen staat. zoek niet direct een vaste relatie ofzo, we zien
Venz, 45 jaar · Groningen
Nu mijn vraag aan jou, wat is jouw eerste indruk van mij? Laat ik er maar van uitgaan dat als je dit nu nog leest, jouw indruk meer
SaayLr , 46 jaar · Goudriaan
Je bent zo'n goede man als je me mee uit eten wilt nemen. Ik wil meer over je weten en dat is zo'n succes dat ik je kan vertellen.