Als jij ook met mij samen zou willen zijn dan denk ik dat wij wel het één en ander hebben om naar uit te kijken als wij elkaar zouden gaan ontmoeten. Ik doe werkelijk alles voor jou! Ik beloof je bij deze dat het voor beide lekker zal zijn!
Ik zoek een goedaardig en sympathieke man, een die begrijpt dat het met kinderen, zeker pubers niet altijd makkelijk is. Je bent daarom ook goed met kinderen, je kunt met ze spelen en tijd met ze doorbrengen. En als de kinderen dan op bed liggen dan is het onze tijd.
♥ West-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Helaas kan ik alleen hier ontvangen als mijn vriendin op werk is, wat voornamelijk in de ochtend is en overdag. Ik ben kok en werk meestal in de avonden. Anders zou een ander locatie eventueel ook mogelijk zijn.
Plezantemeid, 45 jaar · Geluwe
♥ West-Vlaanderen ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Een schat van een man die er geen problemen mee heeft dat ik onregelmatig werk. Een man die begrijpt hoe het is om verantwoordelijkheden te hebben en mij daarin stimuleert. Uiterlijk en leeftijd spelen geen rol, geef jij mij die vlinders in mijn buik?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LexxiDeluxe, 45 jaar · Doetinchem
Ben jij mijn dildo vervanging?
Vera345, 47 jaar · Heemserveen
Jij bent een man die wel houd van een vrouw met een eigen mening en een bijzondere uitstraling. Jij ziet het wel zitten om met
19Colette69, 48 jaar · Franeker
nou je moet een man zijn die niet bang is om te doen wat je maar wilt, ik zou graag een zelfverzekerde man ontmoeten die weet wat
Rijpvoorjou, 48 jaar · Assen
Je bent geil net als ik.
Liisssa, 48 jaar · Amersfoort
Je moet een dierenvriend zijn. Ik zelf ben echt een honden persoon. Maar jij mag ook best voor een poesje gaan hoor. Ik vind
RaizzUp, 49 jaar · Biervliet
Een stoute man die mijn hele lichaam zou plezieren, probeer gewoon discreet met mij te zijn en eenvoudig te zijn!