Nationaliteit en uiterlijk zijn voor mij niet van belang. Ik vind het prettiger als de binnenkant helemaal in orde is. Uiteraard vraag ik naar een eerlijk persoon, want iets starten met leugens bereik je niets mee.
Een leuke lieve man die een beetje geduld heeeft met vrouwen en die het niet erg vind om even te wachten als ik weer een drukke dag heb gehad. Een man die leuke dingen wil doen en niet alleen thuis wil zitten en die me steunt.
Mxyx2, 45 jaar · Heist-aan-Zee
♥ West-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Je zoekt net als ik naar iemand die het leven leuker en gezelliger maakt. Iemand om het gezellig mee te maken thuis op de bank, of iets te ondernemen in het weekend.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Amy100, 48 jaar · Akkrum
Als je mij maar weet te verwennen dan komen wij al een heel eind hoor! Ik zou het wel fijn vinden als jij single bent maar ben jij
Aub-Reey, 48 jaar · Alkmaar
Ben je ook graag een met de natuur? Als je dat bent, is het voor ons een groot goed om gelijk te hechten. We willen het allebei
Poocaasweet, 46 jaar · Groningen
Als jij een man bent die de natuur ook op waarde kan schatten en ook graag wandelt, of fietst, dan ben jij degene die ik zoek!
LoveAlese, 49 jaar · Broechem
Iemand die me intellectueel kan uitdagen. Iemand die me inspireert. Sarcasme en humor zijn enorm.
Vera345, 47 jaar · Heemserveen
Jij bent een man die wel houd van een vrouw met een eigen mening en een bijzondere uitstraling. Jij ziet het wel zitten om met
Femke41, 46 jaar · Gouda
ik zoek een man die mij aan kan -- Lieve mensen. Wat een uitdaging om eens gek te doen en lekker mezelf wild op een site te zetten.