Een heerlijke man met veel energie. Een type wat ik kan vertrouwen en die lekker hard en diep wil neuken. Je vindt het geil als ik met mezelf speel en me mooi maak voor jou. Jij bent ruimdenkend en twijfelt niet maar hebt nu al veel zin!
Ik zoek hier dus een man die mijn wel aandacht wil geven en samen leuke dingen met mij wilt gaan doen, een dagje weg of lekker wandelen in de natuur dat zou zo mooi kunnen zijn samen.
Ben jij het type man dat graag wat ronddartelt en gewoon ziet waar dat ons naartoe kan brengen? Dan kunnen wij een geweldige match zijn. Ik zoek een beetje spanning en lol in mijn leven, zie jij jezelf dat doen met mij?
Als je geen persoon bij de hand hebt om ervan te genieten. In mijn ervaring is dat geduld een deugd dat weinig mensen heeft, misschien zoals jij of ik, maar advies niet zo lang willen wachten om lief te hebben en meegesleept te worden door emoties en de fout maken om te zijn met wie we niet zouden moeten zijn,
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
ColbyGreen, 45 jaar · Dirksland
ik ben op zoek naar leuke mensen hier voor leuke contacten en ik zie het wel verder
FlowerGlena, 45 jaar · Grimbergen
Een ervaren man die me vaak tevreden kan stellen en me klaar kan laten komen. Wie wil mijn lichaam verkennen en kan mij veel
Kimmie197197012, 46 jaar · Aerdt
Man met interesse in het leven en een zijn hart op de juiste plek. Zelf ben in weg van de quest (tijdschrift) en wetenschap programma's.
Dana-rol, 48 jaar · Benneveld
leuk, simpathiek, gezellig, leeuk mee te praten maar ook om andere dingen mee te doen