Daarom zoek ik jou, een lieve serieuze man. Die gek is op de natuur, lekker wil fietsen wandelen en genieten samen met mij. Laten we eerst een mooie vriendschap opbouwen en daarna zien we wel verder.
Ben jij het type man dat graag wat ronddartelt en gewoon ziet waar dat ons naartoe kan brengen? Dan kunnen wij een geweldige match zijn. Ik zoek een beetje spanning en lol in mijn leven, zie jij jezelf dat doen met mij?
Ik zoek hier dus een man die mijn wel aandacht wil geven en samen leuke dingen met mij wilt gaan doen, een dagje weg of lekker wandelen in de natuur dat zou zo mooi kunnen zijn samen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Zuidhollandse47, 49 jaar · Hellevoetsluis
Goed nu moet ik hier iets over een man zeggen, misschien zit je in een soortgelijke situatie en ligt Abraham bij jou op de loer.
Friezin, 46 jaar · Noordwolde
Man, Mooie handen, liefst potent, en wat groter geschapen Vrouw bij voorkeur met stevige borsten en ook weinig taboes
Maastrichtse, 46 jaar · Maastricht
Als hier mannen zijn die iemand als mij wel zien zitten? Stuur een berichtje en dan kunnen wij elkaar beter leren kennen...
Pinda Tje, 47 jaar · Herentals
Wie helpt mij mijn gevoelens ontwarren? Dankzij fp heb ik mijn dromen waar kunnen maken en heb ik onlangs een heerlijke nacht
Chocotoff, 47 jaar · Hal
Je moet wel een beetje lef hebben, een echte man zijn die de vrouw kan leiden in een spannende date, een leuke plek en wie weet
Brennie72, 45 jaar · Sappemeer
Ik ben op zoek naar een fatsoenlijke kerel die mijn vriendje voor een nacht wil worden. Geen vaste relatie. Ik wil dat je me