Je moet verschillende standjes kennen en je er heel bewust van zijn dat ik je pik echt wil voelen in mijn vagina. Ik zal altijd eeuwig dankbaar zijn als je me dit kunt aandoen, je moet zorgen voor de honger en dorst die ik heb.
Ik zoek hier dus een man die mijn wel aandacht wil geven en samen leuke dingen met mij wilt gaan doen, een dagje weg of lekker wandelen in de natuur dat zou zo mooi kunnen zijn samen.
Ik geniet van een dagje uit, met familie en of vrienden. Maar het genot van een mannelijke partner heb ik in tijden niet gehad. Misschien expres ontweken, maar ik ben er al een tijdje klaar voor. Waar ik naar op zoek ben? Een vrije geest als ik, die het leven niet al te serieus neemt. Een fantasierijk iemand