Ik wil dat je me als de enige vrouw in de wereld zal behandelen. Als je dat kunt doen, weet ik zeker dat ik je alles zal geven om je gelukkig te maken, alles wat je wilt kunnen wij gaan doen samen. Ik ben klaar om je alles te geven wat je maar wilt.
Ben jijzelf ondernemend, niet bang om initiatief te nemen, hou jij van plezier maken en weet je dat er meer in het leven is dan werken alleen? Stuur mij dan zeker een berichtje :-)
Als je geen persoon bij de hand hebt om ervan te genieten. In mijn ervaring is dat geduld een deugd dat weinig mensen heeft, misschien zoals jij of ik, maar advies niet zo lang willen wachten om lief te hebben en meegesleept te worden door emoties en de fout maken om te zijn met wie we niet zouden moeten zijn,
Een echte heer zou heel interessant zijn voor mij, iemand die respect heeft voor vrouwen dat is wat ik wil vinden in een man! Als je niet bent zoals ik net heb beschreven, bericht me dan niet alsjeblieft!
Als jij van te voren al weet dat je bij me past dan hoef je niet te wachten en kan je mij gerust aanspreken. Als ik je ook leuk vind dan hoor je altijd wel iets van mij terug.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lonelyangel, 46 jaar · Kaatsheuvel
Ik zoek eigenlijk heel simpel een leuke en lieve man die mij goed kan behandelen en die een echte vriend voor mij kan zijn.
Jackss71, 46 jaar · Beegden
We moeten absoluut voor altijd samen gek zijn. Geen humor, wat hebben we dan? Ik hou van moppen vertellen, lachen totdat het
Biancaatje, 45 jaar · Deurne
Ben jij die leuke vent naar waar ik al jaren op zoek ben? Stuur je me een leuk berichtje..? XkusX
Jada26 04, 48 jaar · Vlodrop
Ik denk dat ik het meteen zal voelen als ik in zijn ogen kijk. Ik heb een vent nodig die me van de grond zal tillen en ervoor zal
GoldFinger0, 49 jaar · Nederhasselt
Je moet gepassioneerd zijn over het leven en een goede luisteraar zijn. Je moet weten hoe je voor jezelf en de mensen om je heen
Afstandzoeker, 49 jaar · Makkum
Je vind het niet erg dat ik altijd van alles een foto wil hebben en zeker van de dingen waar ik van hou.