Je bent totaal anders dan mijn ex en je verdient dus je geld met eerlijk werk. Graag zou ik hebben dat je een beetje sportief bent en sporten ook leuk vind om te doen.
Ik zoek een man waar ik leuke dingen mee kan doen, een spannende date zodat er misschien wel een vonk overslaat en wij samen heel gelukkig kunnen worden.
Hete Poes1969, 48 jaar · Kachtem
♥ West-Vlaanderen ♥ Slank lijf
Ik ben een dominante vrouw,verlekkerd op mooie schoentjes eigenlijk alles met een hoge hak....
Ik hoop dat je attent voor me bent. Ik probeer hier zo goed mogelijk te zijn . Ik weet zeker dat je het beste wilt ervaren dat ik voor je kan doen. Laten we dit vandaag voor ons laten gebeuren. Ik zal op je wachten.
Een leuke lieve man die een beetje geduld heeeft met vrouwen en die het niet erg vind om even te wachten als ik weer een drukke dag heb gehad. Een man die leuke dingen wil doen en niet alleen thuis wil zitten en die me steunt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Pinkdivaaa, 47 jaar · Kapellebrug
Iemand die weet hoe die met een vrouw om moet gaan. Voor de rest merk ik het vanzelf wel, dus ik laat alles aan het lot over dat
Wendymilf, 47 jaar · IJsselstein
volgt
Willeke, 48 jaar · Leuven
Je bent een lieve man die houd van genieten. Je vind het fijn om samen dingen te kunnen ondernemen. Je bent positief ingesteld
Ellnrr, 48 jaar · Mechelen
Het punt is dat veel van ons verschillende versies hebben van wat dat is, en dat is waar veel vermijdbare problemen kunnen
OdiiX , 48 jaar · Driehuizen
Jij en ik gaan het samen laten gebeuren en ik heb dat positieve gevoel in mijn leven nodig. Gewoon om de liefde van mijn leven
Qlimaxx, 47 jaar · Hasselt
Ik ben op zoek naar een leuke, spontane, betrouwbare man om samen leuke dingen mee te doen.