Je moet lief leuk en charmant zij . Ik zou het ook wel heel fijn vinden als je rustig met me om gaat en me niet gaat pushen. Dat is namelijk een echte afknapper.
Leuke heren die van het leven genieten, ik ben heel benieuwd naar jullie verhaal. Waarom zoeken jullie een leuke sexdate? Voor de fun, of ben je toch op zoek naar iets vast? Ik ben er zelf nog niet uit en zeg nooit nooit maar voor nu wil ik alleen genieten!
Ik zou graag iemand tegenkomen die heel veel humor heeft, eerlijk en te vertrouwen is. Die positief ingesteld is en die een beetje op dezelfde golflengte zit . De rest zien we later wel!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
RuiterPatri, 45 jaar · Heerde
Je bent sociaal en warmvoelend, je hebt een groot inlevingsvermogen en houdt ook van gezelligheid en romantiek. Je bent
KarenY, 49 jaar · Meppel
ik zoek een man die net als ik lekker op zoek is naar de spanning op te voeren op seks gebied. Het uiterlijk telt voor mij niet
Jipsiee, 46 jaar · Dikkele
Ik sta open voor een man met een lief en zacht karakter en die grappig is en die een hele positieve kijk op het leven heeft.
BlackkissSingle, 45 jaar · Amsterdam
volgt
Nancy , 45 jaar · Zeewolde
BertaDD, 46 jaar · Berg
Iemand om het samen mee te vieren. Ik val niet op toyboys. Afstand is niet belangrijk, hygiene wel.