Ik zoek een lieve man waar je lekker kan mee kletsen, lachen en vooral goed mee over straat kan. Ik ben geen huisje boompje beestje typetje maar ik hou wel soms van lekker thuis op de bank hangen hoor.
Een leuke lieve man die een beetje geduld heeeft met vrouwen en die het niet erg vind om even te wachten als ik weer een drukke dag heb gehad. Een man die leuke dingen wil doen en niet alleen thuis wil zitten en die me steunt.
Je bent een geweldig persoon van binnen en van buiten, fatsoenlijk, je hebt een goed hart en je glimlacht toegejuicht :) Ik kan je voorkeuren niet zien, dus voel je vrij om een ??bericht neer te zetten.
Tessss, 47 jaar · Deerlijk
♥ West-Vlaanderen ♥ Donkerblond haar ♥ Blauwe ogen
Ik heb een hoog erotisch instelling. Ben niet vies van een spannend pornofilm. Heb niet veel ervaringen met de diverse soorten sex activiteiten, maar heb ze wel gezien. Sommige spreken mij aan, andere weer niet. Ik denk dat als wij elkaar hebben gvonden, wij wel hieruit komen wat ons het meest aanspreekt
Ik wil een man die mij begrijpt. Omdat ik echt zeker ben dat ik een goede relatie wil, zal ik alleen genoegen nemen met een goede en betrouwbare partner. Ik hoop je snel te spreken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Veenendaler, 47 jaar · Veenendaal
Ik ben op zoek is naar wisselende contacten,voornamelijk ben ik beschikbaar in de weekenden. Heel af en toe ook op de woensdag.
Hamiltongirl, 47 jaar · Anna Paulowna
Volgt
FullHouse69, 48 jaar · Rhenen
Jij moet gezellig zijn en ook een praatje kunnen maken met mij en beschikbaar kunnen zijn als ik behoefte aan je zou hebben.
Coverthename, 49 jaar · Noordwijkerhout
Het maakt niet uit wat voor een dag je hebt ik zorg er altijd wel voor dat je dag weer mooi zal zijn. Met een paar stevige knuffels
Gangbangwife, 47 jaar · Eindhoven
Looking for someone who can help to arrange GangBang party in the Netherlands or Belgium
KayleeXx-, 46 jaar · Vissenaken
Goede persoon, tolerant, kalm, lief en aardig. Ik vind het ook geweldig dat de man heel duidelijke ideeën heeft en gepassioneerd