Ik ben er vrij zeker van dat ik je de beste ervaring kan geven die je wilt hebben. Wil jij mijn partner worden, wil je mij als degene die het allemaal voor je kan doen? Ik wil bij iemand te zijn die me goed zal behandelen, kun jij die man voor mij zijn?
Ik vind het echt tijd worden voor een leuke vent in mijn leven en hoop die misschien hier te vinden? Een lieve, gezellig man die het leuk vindt om gewoon een gezellig avondje met mij ergens wat wilt gaan drinken.
Ik geniet van een dagje uit, met familie en of vrienden. Maar het genot van een mannelijke partner heb ik in tijden niet gehad. Misschien expres ontweken, maar ik ben er al een tijdje klaar voor. Waar ik naar op zoek ben? Een vrije geest als ik, die het leven niet al te serieus neemt. Een fantasierijk iemand