Misschien is het wel herkenbaar voor jou en zit je in eenzelfde situatie. Of misschien heb je gewoon veel tijd en vindt je het wel prettig om samen met mij te genieten van het leven.
Ik zou eerst wel iemand leren kennen, chatten, fotos uitwisselen en dan zien we wel verder.... maar wel met de hoop op iets concreets. Als we iets in gemeen hebben, wie weet wat er uit kan bloeien
Wees heel zachtaardig met mij, want ik ben nog steeds erg vers van het herstellen van de pijn van mijn verleden, alsjeblieft, blijf gewoon met mij!
Plezantemeid, 45 jaar · Geluwe
♥ West-Vlaanderen ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Een schat van een man die er geen problemen mee heeft dat ik onregelmatig werk. Een man die begrijpt hoe het is om verantwoordelijkheden te hebben en mij daarin stimuleert. Uiterlijk en leeftijd spelen geen rol, geef jij mij die vlinders in mijn buik?