Je bent totaal anders dan mijn ex en je verdient dus je geld met eerlijk werk. Graag zou ik hebben dat je een beetje sportief bent en sporten ook leuk vind om te doen.
Net als mij ben je ook op zoek naar een beetje gezelschap, we kunnen een keer een kopje koffie gaan drinken en misschien wel een hapje eten samen dat kijkt me ook leuk. Wat ik wel belangrijk vind is dat je een man ben met goede manieren en een groot hart.
Jij bent ook sociaal en gek op gezelligheid. Je vind het gezellig om diepgaande gesprekken te hebben maar ook op spanningsgebied onderneem jij graag het 1 en ander.
Ik zoek hier dus een man die mijn wel aandacht wil geven en samen leuke dingen met mij wilt gaan doen, een dagje weg of lekker wandelen in de natuur dat zou zo mooi kunnen zijn samen.