Wat ik zoek is een man die vriendelijk is. Een man die er echt voor gaat. De rest vind ik wel moeilijk wat ik moet zeggen. Ergens weet ik dat ik niet op een bepaald type man val. Dus van mij mag alle type mannen reageren.
Het is lekker om seks te hebben en dat gaan we dan ook doen. Maar heb je ook wat met spannende pakjes? Ik hoop het wel want mijn plan is om je daar helemaal gek mee te maken.
Ik zoek een intellectueel persoon om gedachtes uit te wisselen. Ik hou wel van mensen met een hoop levenservaring, dat zijn dingen waarvan ik misschien zou kunnen leren. Eerlijkheid en betrouwbaarheid staan wel voorop. Groetjes!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Cocktaildresje, 45 jaar · Leuven
Ik zoek niet de perfecte man. Die bestaat niet. En ik zal zelf ook best mijn foutjes hebben;-)). Goedgekleed en verzorgd.
NaRegenkomt, 47 jaar · Groningen
Een super geil mannetje die valt op wat dikkere vrouwen en die lekker graag goed nat gepijpt word, dat is mijn specialiteit
Silvana68, 49 jaar · Utrecht
Ik zoek een leuke spontane maar toch ook een bescheiden man. Ik hou niet van opscheppers en zeker niet als ze denken dat alles
A27, 48 jaar · IJmuiden
Ik ben erg benieuwd naar de reacties die gaan komen. Voor mij is dit echt de eerste keer en het kan niet gek genoeg zijn! We kunnen
Bilief, 48 jaar · Eemnes
Volgt
Steeep, 45 jaar · Soest
ik zoek naar iemand die interesse heeft in swingersclubs. of hier ervaring mee heeft. ik ben niet specifiek wat uiterlijk