Iemand die een eigen mening heeft en vooral geen meeloper is. Doe lekker wat jij wilt en voel jou daar helemaal goed bij. Als iemand zo kan leven kan ik daar echt van genieten. Jij leeft voor jouzelf en moet daar gelukkig mee zijn. Ik hoop misschien wel een deel van jouw leven te mogen worden mocht dat goed klikken.
Ik wil iemand die plezier wil hebben. Je bent ook een man die weet hoe je een vrouw het gevoel geeft dat ze heel speciaal en gezocht is. Als je wilt dat we een stel vormen, moet je vrijgezel zijn. Ik wil geen herhaling van wat ik recentelijk heb gehad en verloren.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BarbaradeW, 47 jaar · Almere
Je zit niet in een vermoeiende situatie, bent vrij om te gaan en komen wanneer je wilt. Je zoekt meer dan alleen seks.
Dagmar1972, 45 jaar · Antwerpen
geen roker, nederlandstalig, uit het Antwerpse
RockChick, 49 jaar · Assen
Een leuke vent die niet op zoek is naar een relatie maar net als ik de behoefte heeft aan seks en erotiek.
Doortje0, 49 jaar · Weert
Volgt
Lollyy, 47 jaar · Enschede
Jij moet wat dat betreft wel praktisch zijn, in de zin dat wij elkaar leren kennen als gewone mensen om daarna lekker te gaan
SmartQueen, 47 jaar · Ingen
Ik ben op zoek naar een man die niet snel geschokt is hihi. Ik ben op zoek naar een man die plezier wil hebben met een vrouw zoals