Ik hoop hier leuke mannen/vrouwen te ontmoeten voor spannende afsprakjes. Misschien een keertje naar een seksclub ofzo. Verder ben ik in voor rollenspel en sigarten fetisjisten,
Je bent een man die net als ik heel wat heeft meegemaakt en wel een rustpunt kan gebruiken. Je kleed je netjes en je vind het belangrijk dat er wederzijds vertrouwen en acceptatie is. Je werkt en je hebt een fijn sociaal leven en kunt je goed vermaken bij andere mensen. Je hebt normen en waarden.
Ik zou graag iemand tegenkomen die heel veel humor heeft, eerlijk en te vertrouwen is. Die positief ingesteld is en die een beetje op dezelfde golflengte zit . De rest zien we later wel!
Een echte heer zou heel interessant zijn voor mij, iemand die respect heeft voor vrouwen dat is wat ik wil vinden in een man! Als je niet bent zoals ik net heb beschreven, bericht me dan niet alsjeblieft!
En wat voor een man... Hij moet zijn leven op orde hebben!! Gevoelige maar stoere man! Eerlijk en oprecht. Natuurlijk net zo gezellig is als ik en net als ik van een (dance) feestje op z'n tijd houdt, ook kan bankhangen, leuke dingen doen met kinderen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Coolemoeder, 49 jaar · Meppel
volgt
Gloeihartje, 45 jaar · Deelen
Op een beetje gek en eigenaardig val ik wel hoor. Ze zegen toch vaak doe maar gewoon dan doe je al gek genoeg? Ik ben juist meer
DianaVeldbloem, 46 jaar · Rijen
E3eV, 45 jaar · Den Haag
Ik zoek een man tussen de 35 en 55 jaar. Dat is belangrijk wat betreft de focus op de dingen waar we mee bezig zijn. Je bent een
Flierefluiter69, 48 jaar · Valkenswaard
Ik zoek een leuke sportieve man, minimaal 35 (Toyboys zijn leuk maar ik ben ook geen 18 meer) om af en toe mee af te spreken. Geen
Fabriekswerker, 47 jaar · Dilbeek
Eerlijk dat vind ik heel belangrijk en ik ben er heel erg benieuwd naar wat jij werkelijk van mij vind? Vind jij mij ook sexy?