Heb je een luisterend oor,en mag ik lekker vrijuit praten wat ik leuk vind? Dat is natuurlijk wederzijds anders is het ook niet echt een leuk gesprek natuurlijk. Hoop je snel te spreken mocht je je aangesproken voelen!
Ik zoek hier dus een man die mijn wel aandacht wil geven en samen leuke dingen met mij wilt gaan doen, een dagje weg of lekker wandelen in de natuur dat zou zo mooi kunnen zijn samen.
Zou jij mijn partner kunnen zijn en elkaar kunnen geven waar we zo naar verlangen? Een relatie zou zeker aan de orde kunnen zijn. Als we maar gelukkig zijn en dat is een must. Zou jij je vrije tijd met mij willen spenderen?
Wil mij graag verrassen door een man, die liefdevol is en veelgevend. Helpt mij weer uit de put in moeilijke tijden, leuke praatmaatje. Niet bang voor erotiek of seksualiteit in een relatie. Meegevend, experimenteel, warm en romantisch. Misschien iemand van uit de omgeving, maar ik heb eigen vervoer.