Je weet een manier te vinden om me uit mijn tent te lokken, je bent eerlijk en vrolijk. Ik val niet op stoer macho gedrag of mannen die opscheppen en met hun dure auto of nieuwste iPhone te koop lopen. Doe maar gewoon, dat is al gek genoeg.
Je bent een man die net als ik heel wat heeft meegemaakt en wel een rustpunt kan gebruiken. Je kleed je netjes en je vind het belangrijk dat er wederzijds vertrouwen en acceptatie is. Je werkt en je hebt een fijn sociaal leven en kunt je goed vermaken bij andere mensen. Je hebt normen en waarden.
Een man die voor veel dingen in is. Je moet wel schoon zijn op jezelf en niet jaloers. Eentje die van variatie houd en die iedere moment van de dag welmkunt neuken.
Dat zou toch wel heel erg fijn zijn he? Ik vind het helemaal niet meer leuk om alleen te zijn en wil daar echt heel erg graag wat aan doen maar we moeten dan wel eens kijken hoe we dat aan gaan pakken.
Ben jij het type man dat graag wat ronddartelt en gewoon ziet waar dat ons naartoe kan brengen? Dan kunnen wij een geweldige match zijn. Ik zoek een beetje spanning en lol in mijn leven, zie jij jezelf dat doen met mij?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hot--stuff, 46 jaar · Boksum
Ik wil wel als wij gaan daten dat het tussen ons blijft. Op mijn werk hoeven ze niet te weten wat ik privé uitspook. Dit
Vlinder9, 48 jaar · Rijswijk
ik verwacht van jouw ook een sosciaal mens en eerlijkheid
JazlynLove, 48 jaar · Roosbeek
Een kerel die allebei mijn gaatjes tevreden kan laten voelen. Een kerel die er klaar voor is om seks met mij te hebben en mij
Frolenicole, 45 jaar · Venlo
Je bent niet opzoek naar een fotomodel ,en bent zelf ook geen type die de hele dag voor de spiegel staat. Lachen is gezond en
Dodo680608, 49 jaar · Maastricht
Heerlijk samen naakt door het huis heen lopende genietend van elkaar, en niet van elkaar af kunnen blijven lijkt mij gewoon
Timeles, 49 jaar · Nagele
Jij hebt net als ik een voorliefde voor toneel of opera en je zoekt ook iemand om hier samen over te kunnen babbelen en ervan