Je weet een manier te vinden om me uit mijn tent te lokken, je bent eerlijk en vrolijk. Ik val niet op stoer macho gedrag of mannen die opscheppen en met hun dure auto of nieuwste iPhone te koop lopen. Doe maar gewoon, dat is al gek genoeg.
Ik zoek een goedaardig en sympathieke man, een die begrijpt dat het met kinderen, zeker pubers niet altijd makkelijk is. Je bent daarom ook goed met kinderen, je kunt met ze spelen en tijd met ze doorbrengen. En als de kinderen dan op bed liggen dan is het onze tijd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Syos, 47 jaar · Gent
Eens kijken of hier die grote leukerd voor me is :). En als ik geen foto kan zien, maak je weinig kans.
Cassiez, 49 jaar · Aalst
Zie jij het ook wel zitten, om lekker in de buitenlucht te zijn, en dat met zijn tweetjes. Of zomaar spontaan de auto te pakken,
C4mmeron, 49 jaar · Harmelen
Wil je mijn seksmaatje zijn, kan jij die voor mij zijn ? Zorg ervoor dat we van elkaar gaan genieten als we elkaar ontmoeten.
Delicate, 48 jaar · Apeldoorn
Opzoek naar een leuke vrouw. Voor de mooie dingen in het leven
Sneakkie, 46 jaar · Schoorl
Ben jij een gezellige sportief persoon? motiverend, ondernemend en doorslaggevend? Hygienisch enz... Ja, ik heb mijn
Psstlief, 48 jaar · Ramsel
Leuk en lief, dat is voor mij het belangrijkste. Niet een saaie man die alleen maar tv kijkt en aan zijn kont krabt uit verveling.