Ik ben niet op zoek naar een alledaagse jongen, ik zoek iemand die mij andere dingen te bieden heeft dan de gemiddelde persoon. Laat mij maar eens weten wat jou zo speciaal maakt. ;) ;) ;)
Ben jijzelf ondernemend, niet bang om initiatief te nemen, hou jij van plezier maken en weet je dat er meer in het leven is dan werken alleen? Stuur mij dan zeker een berichtje :-)
Ik zoek wel een ondernemende man die niet verlegen is. Zelf ben ik dat ook niet en een discussie ga je ook niet uit de weg. Je houdt ook van reizen en cultuur. Een saaie piet daar kan ik niet mee overweg. Ik heb een man nodig die mij energie geeft.
Ik zoek hier dus een man die mijn wel aandacht wil geven en samen leuke dingen met mij wilt gaan doen, een dagje weg of lekker wandelen in de natuur dat zou zo mooi kunnen zijn samen.
Iemand die een eigen mening heeft en vooral geen meeloper is. Doe lekker wat jij wilt en voel jou daar helemaal goed bij. Als iemand zo kan leven kan ik daar echt van genieten. Jij leeft voor jouzelf en moet daar gelukkig mee zijn. Ik hoop misschien wel een deel van jouw leven te mogen worden mocht dat goed klikken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Liefdesnienke, 49 jaar · Houtvenne
Jij bent de man die me dat gelukzalige gevoel kan geven, die mij het gevoel geeft dat ik speciaal ben voor hem, die me niet meer
Georgyy69, 48 jaar · Winschoten
Ik zou willen dat mijn ideale man heel beleefd, begripvol, aanhankelijk, vriendelijk, met een groot gevoel voor humor is.
Sleapingshopper, 47 jaar · Kumtich
Je bent lief, gezellig en spontaan. Houdt ervan om overal een handje mee te helpen.
Fiona2111, 48 jaar · Hengelo
We doen wat we willen en zorgen ervoor dat we er ook voor gaan. Ik ben zo serieus en hopelijk ben jij dat ook. Dat maakt het leven
Marlies234, 48 jaar · Biddinghuizen
Wat ik hoop tegen te komen... een leuke man waar de interesse's gelijk mee zijn ... niet alles natuurlijk moet wel leuk blijven
Dodo680608, 49 jaar · Maastricht
Heerlijk samen naakt door het huis heen lopende genietend van elkaar, en niet van elkaar af kunnen blijven lijkt mij gewoon